Як часто контролери перевіряють показання лічильника?

.

Відповідно до п. 8.6.1 Кодексу зчитування показів з лічильників, встановлених у споживачів, може здійснюватися споживачем, а також оператором системи відповідно до п. 3.6 Типового договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії (додаток 3 до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312), яким передбачено здійснення контрольного зняття показів лічильника електричної енергії оператором системи розподілу не рідше одного разу на шість місяців.