Дистанційне обслуговування

Дистанційне обслуговування

 

В АТ «Харківобленерго» використовується система електронного документообігу для видаленого обслуговування споживачів — юридичних осіб (далі Система ЕДО) з використанням електронного цифрового підпису (далі ЕЦП).

 

На цей час така можливість реалізується за допомогою апаратно-програмного комплексу «Інформаційний Веб-портал «Комплекс обслуговування, розрахований на багато користувачів автоматизованої системи документообігу» (далі АПК «Компас-Д»).

 

Для проведення правильного розрахунку споживання електричної енергії розрахунково-сервісний центр АТ “Харківобленерго” просить юридичних споживачів своєчасно надавати звіти про спожиту/розподілену електроенергію за поточний місяць.

На час тимчасового обмеження у зв'язку з уведенням карантину оформлений звіт про покази приладів обліку юридичні споживачі мають можливість передати наступним чином:

Фото оформленого звіту через Telegram-сервіс:

  • Східний РРЕ (Немишлянський та Індустріальний р-ни) +38 050 321 39 60 
  • Північний РРЕ (Шевченківський р-н) +38 067 690 17 11 
  • Салтівський РРЕ (Московський р-н) +38 067 690 13 32 
  • Південний РРЕ (Основ'янський та Слобідський р-ни) +38 067 690 13 28 
  • Холодногірський РРЕ (Ново-Баварський та Холодногірський р-ни) +38 063 232 14 96 
  • Центральний РРЕ (Київський р-н) +38 050 364 94 79 

АТ “Харківобленерго” також пропонує підготовку звітів про показання засобів обліку електричної енергії юридичних осіб в “Особистому кабінеті”.

Якщо користувач зробив спробу входу в особистий кабінет вперше, йому необхідно виконати процедуру реєстрації. На другому етапі реєстрації увійдіть в поштову скриньку власної електронної пошти, вказану при реєстрації особистого кабінету. Знайдіть та відкрийте лист, направлений від імені сайту АТ "Харківобленерго" та перейдіть за посиланням, зазначеним в листі. Після виконання вищезазначених дій буде відкрита екранна форма з повідомленням про успішне завершення процедури реєстрації та запрошенням ввести свою адресу електронної пошти і пароль для входу в особистий кабінет. 

855aa453c5e8c9c5a69210c0917b870d.jpg

На головній сторінці “Особистого кабінету” створений додатковий пункт меню “Юридичний рахунок”, де користувачеві необхідно вибрати підпункт “Управління юридичними рахунками” і за допомогою функції “Додавання юридичного рахунку” створити новий запис. При цьому необхідно ввести код ЄДРПОУ, особистий рахунок організації та номер договору. Таким чином користувач може додати рахунки одного або декількох юридичних осіб.

11d0ec2b80e5b021ff48e98660f1e81b.jpg

У підпункті “Заповнення звіту про покази лічильника” необхідно внести поточні покази по точкам обліку. Після збереження даних користувач за допомогою функції “Створити PDF” формує звіт, який роздруковує, підписує, сканує і відправляє на електронну пошту співробітників розрахунково-сервісного центру АТ “Харківобленерго” або привозить до розрахунково-сервісного центру АТ “Харківобленерго” за адресою вул. Плеханівська 126/2, м. Харків.

cd5e63dfeb6d21957b9908b64cf0d4d2.jpg

АТ “Харківобленерго” дбає про спрощення  взаємовідносин між сторонами по договору про розподіл електричної енергії  при віддаленому обслуговуванні споживачів. Дана система дозволяє абонентам заповнювати та відправляти звіти не залишаючи дому чи офісу. 

Електронні адреси співробітників розрахунково-сервісного центру  АТ “Харківобленерго”:

Якщо у Вас залишилися питання щодо підготовки звітів про показання засобів обліку електронної енергії юридичних осіб, ви можете переглянути інструкцію по роботі з Інтернет-сервісом “Особистий кабінет” (стор. 16).