Передача показів приладів обліку

Передача показів засобів обліку через сайт
“SMS-ПОКАЗ”
Потрібно віправити SMS на номер: 4300.
У повідомленні вказати два значення у форматі “Особовий рахунок”{пробіл} “Показник”.
  • Особовий рахунок – це дванадцятитизначний код абонента.
  • Показник – це показник приладу обліку на дату відправлення повідомлення.
  • Важливо! Всі значення розділяються пробілами.

Більш детальна інструкція

 

Мобільний додаток "Харенерго"

Це програмне забезпечення за своїм набором функцій ідентичне особистому профілю на сайті товариства, але може бути встановлено на телефон або планшет.

       У даному додатку ви можете в зручній для вас формі додати кілька особових рахунків, передати показання лічильників за спожиту електроенергію, подивитися історію платежів, оплатити послуги "Харківобленерго" і "Харківенергозбут" і завжди бути в курсі стану вашого особового рахунку з особистого кабінету.

       Ви так само зможете отримувати повідомлення на мобільний телефон про успішну передачу показань лічильника, про зміну тарифів, про прийняту оплату в підприємстві через функцію оплата онлайн, своєчасно отримати інформацію про заборгованість.

 

Telegram канал
Необхідно мати підключений до мережі Internet пристрій з встановленим додатком Telegram та знати Особовий рахунок (дванадцятитизначний код абонента).
Відкрити додаток Telegram, у рядку “Пошук” набрати латинськими символами  KharkivOblEnergobot або @Kooz2bot (без пробілів) та обрати потрібний канал. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку “Start”. Далі необхідно керуватися підказками боту.
Більш детальна нструкція

Особистий кабінет

Для введення показань лічильника в особистому кабінеті вибираємо в меню вкладку “Особовий рахунок” → “Введення показань лічильника”.

Вносимо достовірну інформацію в поля “Дата показань лічильника” і “Показання лічильника”, натискаємо зелену кнопку “Відправка показань лічильника” для збереження внесеної Вами інформації.
Більш детальна інструкція

15-04 (тільки м. Харків),
067-2340413 Київстар
050-0540413 Vodafone
063-0540413 Лайфселл

 

 

У приміщенні сервісного центру з обслуговування побутових споживачів електричної енергії у м. Харкові по вул. Плеханівській, 126/2 за допомогою встановлених терміналів.