АК "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" ІНФОРМУЄ!

10.01.2018

Під час замовлення послуги стандартного приєднання у відповідності до Правил приєднання електроустановок, які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі - НКРЕ) від 17.01.2013 № 32 в АК “Харківобленерго” заявник безкоштовно отримує:

  • технічні умови зі стандартного приєднання;
  • договір на приєднання до електричних мереж компанії;
  • рахунок на оплату послуги з приєднання.

Після підписання технічних умов зі стандартного приєднання та договору на приєднання до електричних мереж компанії, замовник отримує рахунок за послугу стандартного приєднання. Після сплати рахунку компанія виконує роботи з надання послуги та надає акт виконаних робіт зі стандартного приєднання.

Одночасно замовник безкоштовно погоджує з енергопостачальником проект внутрішнього електрозабезпечення електроустановки.

Отримавши акт виконаних робіт, замовник звертається до районного відділу енергозбуту із заявою про укладання договору про користування електричною енергією та після його підписання на безоплатній основіздійснюється підключення електроустановки споживача.

Таким чином, під час виконання стандартного приєднання електроустановки до мереж компанії заявник разово сплачує рахунок на оплату послуги.

Допуск підрядної організації в електромережі компанії для виконання робіт з приєднання здійснюється на безоплатній основі після укладання відповідного договору на підставі письмового звернення на ім'я технічного директора АК “Харківобленерго”.

Уповноважена особа за дотриманням антикорупційного законодавства в

АК “Харківобленерго” Чанцев Микола Федорович

к.т. 067 690 1525