Байдужість сприяє крадіжкам

27.05.2016

В Богодухові мисливці за металом скоїли крадіжки з трьох трансформаторних підстанцій.

Зловмисники у всіх випадках діяли за схожими сценаріями. Перепилювали навісні замки або шляхом підбору ключів проникали до приміщень енергооб'єктів, після чого знімали обладнання, а також елементи устаткування з кольорового металу. Для того, щоб не привертати уваги до своїх дій, злочинці демонтували лише ті прилади, які не могли призвести до знеструмлення споживачів.

Привертає уваги ще одна обставина. Крадіжки скоювалися під боком у місцевих мешканців. На жаль, ніхто із громадян не звернув увагу на незнайомців в підстанціях, які розташовані посеред житлових масивів, а також у дворі навчального закладу.

Цього разу для крадіїв обійшлося без тяжких наслідків. Але чи буде фортуна прихильна до них у іншому випадку?! Багаторічний довід показує, що рано чи пізно варварський промисел закінчується досить трагічно, бо електрика помилок не вибачає. Може де-кому варто зупинитися, щоб зберегти своє здоров'є або, навіть, життя.

Не слід залишатися в стороні і місцевим мешканцям. Життєва позиція “моя хата з краю” — це не гарантія ухилення від існуючих проблем. Сьогодні закрив очі на чийсь горе-промисел, а завтра сам опинився у темряві. І тоді претензії слід пред'являти самому собі, бо свого часу міг покласти край злочинному промислу, але не захотів підняти слухавку та повідомити про невідомих осіб.

Фахівці АК “Харківобленерго” звертаються до харків'ян та мешканців Харківської області не бути байдужими та проявляти пильність. У разі появи підозрілих людей біля енергетичних об'єктів та ліній електропередачі, слід зателефонувати до кол-центру компанії: 15-04 (м. Харків) або 0-800-500-413 (м. Харків та Харківська область). Цілодобово. Безкоштовно. Конфіденційно.