Безпека мого життя: Придбай! Поділись! Примнож!

13.07.2018

На адресу АТ “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки від начальника Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради О.Л. Збицької.

Управління освіти адміністрації Індустріального району Харківської міської ради висловлює подяку за проведення Вашими співробітниками пригодницьких ігор-квестів “Безпека мого життя: Придбай! Поділись! Примнож!” для вихованців дитячих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів загальної середньої освіти, а саме: ХСШ № № 75, 80,85, які нагадали дітям про необхідність дотримання ними правил безпеки на вулиці та у побуті, а також за подарунки (поліграфічну продукцію, присвячену питанням дотримання правил електробезпеки).

Дякую за організацію цікавих екскурсій до Вашої організації, де діти 7-9 класів ХЗОШ № 70, ХСШ № 119 та ХГ № 163 мали можливість ознайомитися з престижною і відповідальною професією енергетика, а також навчитися надавати першу домедичну допомогу постраждалим.

Завдяки організації подібних заходів ми розвиваємоу дітей інтерес до майбутнього нашої країни й виховуємо бережливе ставлення не лише до свого життя та здоровя, але і до її природних ресурсів.

Сподіваємося на подальшу тісну та плідну співпрацю у справі виховання молодого покоління.”