Бібліотека: Лекція про безпеку життя

02.07.2018

На адресу АТ “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки від директора КЗ Центральна бібліотека ім. В. В. Маяковського.

Адміністрація комунального закладу культури “Центральна бібліотека ім. В.В. Маяковського централізованої біліотечної системи Київського району м. Харкова”, колектив бібліотеки-філії № 50 та її читачі висловлюють подяку за проведення Вашими співробітниками разом з нами інтерактивного уроку з електробезпеки “Давай потоваришуємо з електрикою” для читачів та дітей, які відвідували літній шкільний табір.

Висловлюємо вдячність працівникам Харківобленерго за цікаві конкурси, повчальні мультфільми і книги, які всі учасники квесту отримали в подарунок. Особливо діти були в захваті від можливості приміряти костюм енергетика і спробувати себе в ролі рятівника.

Шановні працівники Харківобленерго, Ви робите дуже потрібну справу, спілкуючись з дітьми і розповідаючи їм про користь і небезпеку, про можливі наслідки і правила поводження з електрикою.

Завдяки організації подібних заходів ми не тільки підвищуємо інтерес дітей до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки, але й допомагаємо збагачувати та накопичувати позитивний досвід з безпечного поводження на вулиці та у побуті.

Вдячні Вам за тісну співпрацю та сприяння в організації превентивних заходів дитячого електротравматизму.

Сподіваємося на подальшу тісну та плідну співпрацю у справі виховання молодого покоління.”