Допомога самотнім пенсіонерам під час карантину

14.04.2020

Під час карантину найбільш уразлива група населення — люди похилого віку. Навіть похід до магазину за продуктами перетворюється на значну проблему. Куди гірше становище, якщо людина самотня. В АТ “Харківобленерго” гарно розуміють всі складнощі такого положення та вирішили підтримати пенсіонерів-енергетиків.

Адміністрація спільно з профспілковим комітетом товариства організували придбання та розвезення продуктових наборів саме тим, хто більш за всіх потребує у цей час підтримки та допомоги.

Один із перших до кого завітали енергетики — 90-річний Олександр Меркулов. Без перебільшення, Олександр Митрофанович людина з легендарною долею. Ще в юнацькому віці приймав участь у Другій світовій війні — служив посильним, розносив листи і бандеролі. Довелося ходити у розвідку за лінію фронту. Під час Курської битви Олександр Меркулов був важко поранений. Після війни працював на підприємстві міських електричних мереж, навчався в Харківському політехнічному інституті. За 40-річну трудову біографію Олександр Митрофанович пройшов шлях від електромонтера до начальника оперативно-диспетчерської служби.

Приємно вражені були і пенсіонери у Валківському районі, коли до них з подарунками приїхали працівники товариства. Серед тих, хто отримав допомогу 95-річний інвалід війни Почесний енергетик Ілля Павлік.

Для самотніх пенсіонерів вкрай важливим є не тільки отримані продукти харчування, а те почуття щирого піклування, яким оточили енергетики своїх колишніх колег.