Дитячу майстерність оцінять енергетики!

13.11.2018

Прийом листівок «hand made» (ручної роботи) на дитячий конкурс, який був організований АТ «Харківобленерго», завершено. До управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства на дитячий конкурс інформаційної листівки «Енергетика у сучасному світі» надійшло понад 400 робіт! Усі отримані листівки цікаві та яскраві і заслуговують відповідної уваги. Дякуємо за Вашу творчість!

У конкурсі брали участь діти різного віку та з усіх куточків Харківської області та м. Харкова. Активність дітей у конкурсі приємно вражає. Дається взнаки відповідальність та старанність працівників товариства в організації та проведенні конкурсу. Чітко була проведена робота щодо інформування населення. Кольорові оголошення були розміщенні скрізь: на сайті товариства, у навчальних закладах, дитячих оздоровчих таборах, будинках культури, дитячих художніх школах, навіть друкувалися в місцевих газетах.

АТ «Харківобленерго» традиційно щороку проводить дитячі творчі перегони. Уже обрали переможців у конкурсах «Електробезпека очима дітей», «Краща шкільна ілюстрована стінна газета «Життя без електротравматизму», «Краща саморобка «Енергія навколо нас», «Енергетика у фокусі об'єктива», конкурс плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!»

Творчий конкурс 2018 року – це конкурс листівок «hand made». Пропонувалося виготовити роботи в трьох номінаціях: «Пам'ятка з електробезпеки», «АТ «Харківобленерго» у моєму житті», «Ефективне та економічне використання енергоресурсів».

Листівки «hand made» надійшли різноманітні за формою: пласкі, об’ємні, одинарні, подвійні та за оздобленням: з аплікацією, вишиті, сплетені гачком, сплетені спицями, плетені макраме, з нитковою графікою, з бісером, з фото, з природного матеріалу.

Приємно вразив високий рівень підготовки саме до тематики конкурсу, а це означає, що учасниками було переглянуто чимало відповідної літератури.

Тепер журі потрібно оцінити майстерність учасників та обрати переможців. Залишається лише поспівчувати журі цього року. Уявіть, як нелегко буде прийняти рішення! Тому що всі діти Харківщини неймовірно талановиті! Усі проявили чудеса винахідливості, величезну креативність та оригінальність! Виділити кращих – зовсім непросте завдання!

У роботах буде оцінюватися якість виконання, оригінальність задуму та нестандартність вирішення завдання, актуальність та розкриття заданої тематики в рамках номінації, відповідність тексту, інформації сюжетно-композиційному змісту роботи, відповідність листівки «hand made» меті і завданням конкурсу, рівень художнього виконання, майстерність, інформативність та мнемонічність (запам’ятовуваність, впізнаваність) конкурсної роботи.

Організація та проведення таких тематичних конкурсів залучають дітей у такий цікавий спосіб виховувати у підростаючого покоління культуру безпечного користування електроприладами та поведінки поблизу енергообєктів, а також ефективного та економічного використання енергоресурсів.

За підсумками конкурсу в АТ «Харківобленерго» відбудеться церемонія нагородження переможців цінними подарунками та дипломами.

Вся інформація щодо результатів конкурсу та підведення підсумків буде розміщена на сайті товариства. Слідкуйте за новинами!