Екскурсії школярів до АК “Харківобленерго” продовжуються

21.03.2018

Працівники АК “Харківобленерго” пропонують на вибір різні формати зустрічей, для різної вікової категорії та різні за змістовним наповненням. Але їх об’єднує одна мета – на зрозумілій мові доносити до дітей найважливіше про електроенергію, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки. Це екскурсії “Знайомство з АК “Харківобленерго” та інтерактивні уроки з електробезпеки “Давай потоваришуємо з електрикою”.

Екскурсія включає в себе знайомство з роботою кол-центру, відвідини серця компанії – центрального диспетчерського пункту та експрес-заняття з електробезпеки. Форма подачі – інтерактивна бесіда тривалістю до двох годин.

У процесі учасники вчаться як діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема, при виявленні обірваного проводу, як надавати допомогу ураженим струмом на прикладі манекена.

Енергетики запросили до себе у гості на екскурсію школярів ХЗОШ № 56. Учні 7-“Б” класу відвідали адміністративну будівлю АК “Харківобленерго” на вул. Плеханівській, 149.

Під час зустрічі фахівці компанії відповідали на безліч запитань: як електроенергія потрапляє у наші помешкання, чому важливо вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, які є сучасні способи оплати, чому інколи у помешканні пропадає світло і як оперативно дізнатися, коли відновлять його постачання, як економно використовувати енергоресурси, та що потрібно зробити, щоб працевлаштуватися у компанію.

На завершення кожен учасник отримав тематичну поліграфію для кращого засвоєння нової інформації та буклет “Енергетик – це звучить гордо!”.

За традицією, по закінченню заходу школярі поділилися своїми враженнями від екскурсії, висловили свої пропозиції та ідеї щодо її організації в анкеті та інтерв'ю прес службі компанії.

Оскільки школярі завітали у гості до підприємства напередодні свята 8 Березня, то дівчаткам та педагогу від ГО “Діти Слобожанщини” подарували букети яскравих квітів, що стало приємним сюрпризом.

Такі пізнавально-ознайомчі екскурсії виховують майбутнє покоління, оскільки направлені на усвідомлення важливості професії енергетик.