Екскурсії школярів до АТ “Харківобленерго” продовжуються

18.01.2019

Працівники АТ “Харківобленерго” для школярів пропонують на вибір різні формати зустрічей, для різної вікової категорії та різні за змістовним наповненням. Але їх об’єднує одна мета – на зрозумілій мові доносити до дітей найважливіше про електроенергію, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки. Це екскурсії “Знайомство з АТ “Харківобленерго” для старшокласників та інтерактивні уроки з електробезпеки “Давай потоваришуємо з електрикою” для дітей молодшого віку.

17 січня енергетики запросили до себе у гості на екскурсію вихованців комунального закладу “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7”. Учні 9-х та 10-х класів відвідали адміністративну будівлю АТ “Харківобленерго” на вул. Плеханівській, 149.

Школярі ближче познайомилися з роботою енергетиків. Хлопчики та дівчатка отримали уявлення про роботу персоналу кол-центру, так званого “голосу” товариства, та відвідали “серце” товариства - центральну диспетчерську службу. У студії для селекторних нарад дітям демонструвалися відеоматеріали про діяльність підприємства та необхідність дотримання правил безпечної поведінки поблизу електроустаткування.

Крім того, спеціалісти підготували експрес-заняття з електробезпеки, у якому всі брали участь з великим задоволенням. У процесі учасники вчаться діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема, при виявленні обірваного проводу, та надавати допомогу ураженим струмом на прикладі манекена.

Кульмінацією заходу стала зустріч з в.о. генерального директора Скопенком В.В. Василь Вікторович особисто привітав учнів закладу, які знайшли час для освіти, професійного розвитку та знайомства з роботою енергетиків. Запросив до активної участі у творчих конкурсах, які організовує товариство. На прикладі учня закладу Волкова Ігоря, який став переможцем та був присутнім на екскурсії, звернув дитячу увагу, що при бажанні кожен може стати переможцем.

Під час зустрічі фахівці товариства відповідали на безліч запитань: як електроенергія потрапляє у наші помешкання, чому важливо вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, які є сучасні способи оплати, чому інколи у помешканні пропадає світло і як оперативно дізнатися, коли відновлять його постачання, як економно використовувати енергоресурси та що потрібно зробити, щоб працевлаштуватися у товариство.

На завершення кожен учасник отримав тематичну поліграфію для кращого засвоєння нової інформації, а смаколики кожному учню стали приємним сюрпризом.

За традицією, по закінченню заходу школярі поділилися своїми враженнями від екскурсії, висловили свої пропозиції та ідеї щодо її організації в анкеті та інтерв'ю прес службі товариства.

“Коли виросту – обов’язково стану електриком, як мій дідусь”, - резюмував Ігор.

“Велике спасибі за теплий прийом та інформативну екскурсію”, - подякувала вчитель Вікторія Валентинівна.

Після проведеного заходу багато дітей замислилося над вибором майбутньої професії: а чи не стати енергетиком?

Такі пізнавально-ознайомчі екскурсії виховують майбутнє покоління, оскільки направлені на усвідомлення важливості професії енергетик.