Екскурсії школярів до АТ “Харківобленерго” продовжуються

04.06.2019

Працівники АТ “Харківобленерго” для школярів пропонують на вибір різні формати зустрічей, для різної вікової категорії та різні за змістовним наповненням. Але їх об’єднує одна мета – на зрозумілій мові доносити до дітей найважливіше про електроенергію, щоб вони могли уберегти себе від небезпеки.

4 червня енергетики запросили до себе у гості на екскурсію “Знайомство з АТ “Харківобленерго” дітей Харківської ЗОШ № 157, які відвідують літній шкільний табір. Учні 6-х класів завітали до адміністративної будівлі АТ “Харківобленерго” на вул. Плеханівській, 149.

Школярі ближче познайомилися з роботою енергетиків. Хлопчики та дівчатка отримали уявлення про роботу персоналу кол-центру, так званого “голосу” товариства, та відвідали “серце” товариства - центральну диспетчерську службу. У студії для селекторних нарад дітям демонструвалися відеоматеріали про діяльність підприємства та необхідність дотримання правил безпечної поведінки поблизу електроустаткування.

Крім того, спеціалісти підготували експрес-заняття з електробезпеки, у якому всі брали участь з великим задоволенням. У процесі учасники вчаться діяти в екстремальних ситуаціях, зокрема, при виявленні обірваного проводу, та надавати допомогу ураженим струмом на прикладі манекена.

Під час зустрічі фахівці товариства відповідали на безліч запитань: як електроенергія потрапляє у наші помешкання, чому важливо вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, які є сучасні способи оплати, чому інколи у помешканні пропадає світло і як оперативно дізнатися, коли відновлять його постачання, як економно використовувати енергоресурси та що потрібно зробити, щоб працевлаштуватися у товариство.

За традицією, по закінченню заходу школярі поділилися своїми враженнями від екскурсії, висловили свої пропозиції та ідеї щодо її організації прес службі товариства.

“Коли виросту – обов’язково стану енергетиком”, - резюмував Данило.

“Велике спасибі за теплий прийом та інформативну екскурсію”, - подякувала вчитель Алла В'ячеславівна.

Після проведеного заходу багато дітей замислилося над вибором майбутньої професії: а чи не стати енергетиком?

Такі пізнавально-ознайомчі екскурсії виховують майбутнє покоління, оскільки направлені на усвідомлення важливості професії енергетик.