«Енергетика у фокусі об'єктива-2016»

12.12.2016

Напередодні Дня енергетика та новорічних свят фахівці Акціонерної компанії «Харківобленерго» разом з представниками Громадської організації «Діти Слобожанщини» підвели підсумки фотоконкурсу «Енергетика у фокусі об'єктива». У творчих перегонах взяли участь діти від шести до шістнадцяти років, які мешкають у місті Харкові та Харківській області. Свої роботи на суд журі представили близько ста сорока юних фотографів, які змагалися у чотирьох номінаціях:

  • «Енергетика в особах»;
  • «Я та електробезпека»;
  • «Енергетика: минуле, теперішнє, майбутнє»;
  • «Енергетика: незвичайний погляд».

Визначити переможців виявилося вкрай нелегкою справою. У дитячих роботах оцінювались: актуальність та розкриття заданої тематики; композиція кадру; ступінь емоційного впливу; технічна та естетична якість виготовлення та оригінальність задуму.

На урочистому заході, який проходив у музеї підприємства, в.о. голови правління АК «Харківобленерго» Володимир Яворський подякував учасникам за яскраві та захоплюючі фотографії. Він підкреслив, що конкурс проводився для підвищення зацікавленості дітей та молоді до вивчення основних правил електробезпеки на вулиці та у побуті. Теплі слова пролунали і від почесних гостей.

Безумовно, найбільш очікуваним моментом свята стало нагородження переможців.

Під час отримання грамот та цінних нагород дітлахи ділилися історіями створення своїх робіт. Але не тільки! Семирічна Єва Фоміна підготувала свій подарунок енергетикам — власну картину із символом майбутнього року.

Батьки та вихователі дітей-переможців висловили щирі слова вдячності організаторам конкурсу. Своїми враженнями поділилися і безпосередні, так би мовити, винуватці торжества. Свої подарунки, а також солодкий стіл для маленьких гостей підготували представники Громадської організації «Діти Слобожанщини».