Енергетики на спортивних майданчиках

23.05.2018

Збірна команда АК «Харківобленерго» традиційно взяла участь у ХХVІІІ Спартакіаді обласної організації «Укрелектропрофспілка» серед працівників енергетики та електротехнічної промисловості області з 7 видів спорту (настільний теніс, волейбол, міні-футбол, шахи, шашки, гирьовий спорт, армрестлінг), яка відбулася на стадіоні «ХТЗ». Наша команда, як завжди, була представлена в усіх видах спорту та нараховувала у своєму складі 34 спортсмени.
У змаганнях взяли участь 10 команд.
У зв’язку з несприятливими погодними умовами більша частина змагань проводилася в критому манежі стадіону, а змагання з міні-футболу та армрестлінгу проходили просто неба і були ускладнені через дощ. Не просто було змагатися на мокрому полі, але незважаючи на це, наша команда «Імпульс» (капітан команди Бутович Дмитро Ігоревич, інженер II категорії управління перспективного розвитку) зайняла 2 місце.
У волейболі, у напруженій боротьбі, команда АК «Харківобленерго» виборола 1 місце (капітан команди Рубцов Віктор Вікторович, начальник Липецького РЕМ).
Як завжди, напружено проходили змагання з шахів та шашок. Наша команда
з шахів у складі: Корнійчик Мариани Володимирівни, інженера II категорії центральної диспетчерської служби, та ветеранів компанії Косарєва Валерія Миколайовича і Лавріченка Сергія Семеновича, зайняла загальнокомандне
2 місце.
Команда з шашок у складі: Селіванова Сергія Івановича, начальника служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд, Довгого Олександра Олександровича, пенсіонера компанії, та Волкова Олексія Олексійовича, пенсіонера компанії, зайняла загальнокомандне 3 місце.
У гирьовому спорті команда важкоатлетів складалася з 5 робітників компанії у максимальній ваговій категорії та зайняла загальнокомандне 2 місце.
Серед них у особистому заліку відзначилися:
Борщ Віталій Миколайович, начальник Дергачівського РЕМ, - 1 місце;
Жадан Сергій Володимирович, інженер Печенізького РЕМ, - 2 місце;
Курцев Ігор Миколайович, майстер виробничої дільниці Холодногірського РЕМ, - 3 місце.
Непогані результати показала команда з армспорту у складі трьох робітників компанії. Так, в особистій першості з армспорту відзначилися:
у ваговій категорії 80 кг та 80+ кг
Святенко Євген Сергійович, інспектор з контролю та обліку електроенергії Південного РВЕ, - 1 місце;
Монахов Микита Владиславович, майстер виробничої дільниці Східного РВЕ, - 3 місце.
у ваговій категорії 90+ кг
Талан Андрій Васильович, заступник начальника служби контролю та обліку електроенергії «Харківенергозбуту», - 3 місце.
У цілому в армспорті збірна команда АК «Харківобленерго» зайняла
3 місце.
У турнірі з настільного тенісу, який відбувся 14 квітня 2018 року в рамках Спартакіади, наші тенісисти зайняли 6 місце.
Таким чином, серед 10 команд-учасниць збірна АК «Харківобленерго» зайняла 2 місце.
Перше місце в XXVІІІ Спартакіаді зайняла команда Зміївської ТЕС, а третє місце команда ДП завод «Електроважмаш».
Завершенням дня змагань стало нагородження команд-переможців кубками та грамотами обласної організації «Укрелектропрофспілка».
Вітаємо всіх учасників Спартакіади і бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у праці!