Енергетики привітали школярів з останнім дзвоником

27.05.2016

27 травня представники АК «Харківобленерго» побували на святі останнього дзвоника в Харківському санаторному навчально-виховному комплексі (НВК) № 13.

Зранку тут панувала святкова атмосфера: на майданчику перед школою творчі колективи репетирували танцювальні номери, по алеях парку прогулювалися парами ошатні випускники. Навкруги посмішки, квіти, привітання і дитячий сміх...

Відзначимо, що Харківський санаторний НВК № 13 дещо відрізняється від звичайних освітніх установ. Тут навчаються діти, які страждають різними формами сколіозу. Тому головним орієнтиром у роботі педколективу, безсумнівно, є здоров'я дітей. «Основна частина навчального плану спрямована на здоров'язберігаючі технології, наша задача – навчити дітей вибрати відповідну професію і бути затребуваними в суспільстві, – розповіла директор школи Галина Михайленко. – Ми працюємо за кількома міжнародними програмами: лего-конструювання, робототехніка та ін. Наша команда другий рік представляє Харків і Харківську область на Всеукраїнському фестивалі в Києві з архітектурним проектом, а в цьому році захистила проект з розробки роботів».

Відкриваючи урочисту лінійку, Галина Михайленко зачитала вітальну телеграму голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Райніна, а також підкреслила, що, крім постійних партнерів, усім дуже приємно бачити сьогодні серед почесних гостей і нових друзів школи в особі АК «Харківобленерго».

Начальник центрального районного відділення енергозбуту Олександр Гулий привітав учнів із закінченням навчального року і побажав їм веселих і яскравих літніх канікул: «Від імені в.о. голови правління АК «Харківобленерго» Володимира Яворського прийміть найщиріші вітання з цим чудовим святом. Бажаємо вам сонячного літа, блакитного мирного неба над головою і щасливого майбутнього. Нехай всі ваші плани і мрії обов'язково збудуться! А напередодні Дня захисту дітей ми презентуємо двомісні гойдалки «Трон», які стануть ще однією окрасою Вашого спортивно-ігрового майданчика. Зі святом!».