Енергетики забезпечать безперебійне живлення виборчих дільниць

13.10.2020

Фахівці АТ “Харківобленерго” проводять ретельну перевірку електричних мереж, які здійснюють енергопостачання місць для голосування на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних і міських голів.

Наразі обстежено близько 90 % всіх виборчих дільниць, кількість яких в Харкові та Харківській області складає приблизно 1700 одиниць.

Співробітники розподільчих та високовольтних мереж товариства у плановому порядку виявляють зауваження до роботи енергетичного обладнання та невідкладно їх усувають.

За словами технічного директора АТ “Харківобленерго” Олексія Гануса, на час проведення виборів передбачена достатня кількість ремонтних бригад та спеціальної техніки для проведення, у разі необхідності, ремонту енергетичного устаткування та відновлення електропостачання.

“Усі оперативно-виїзні бригади та чергові підрозділи будуть повністю забезпечені матеріалами, паливом і транспортом”, — підкреслив Олексій Ганус.

Таким чином, 25 жовтня енергетики забезпечать стале живлення виборчих дільниць для проведення волевиявлення громадян на чергових місцевих виборах.