Енергетики завітали до дітей

26.12.2019

В день Cвятого Миколая, який щорічно відзначають
19 грудня, представники профспілкового комітету та адміністрації
АТ “Харківобленерго” відвідали підшефний Комунальний заклад “Балаклійська спеціальна школа” Харківської обласної ради та привітали дітей солодкими подарунками.

У цьому закладі навчаються і живуть діти з малозабезпечених сімей та діти - інваліди. Більшість з них зі складною долею.

Так само як і в усьому світі у цей день дітки очікують від Cвятого Миколая подарунки та здійснення бажань, тому у школі-інтернаті був організований костюмований ранок. Новорічна ялинка, яскраво прикрашений зал одразу створили атмосферу свята. Кожен клас готував свої костюми і свою програму виступу. Тут були кішечки і зайчики, гості з іншої планети і ляльки Мальвіни, герої казки “Снігова королева” Кай та Герда, українські козаки і дівчата в національних костюмах, символ наступаючого року мишенята та ще багато цікавого. Завітали до діток і Святий Миколай з янголами.

Всі діти дуже старалися, адже для багатьох з них це складна робота. Вони співали, танцювали, розповідали вірші, а в кінці свята кожен отримав солодощі.

Від адміністрації та профспілкового комітету вітаємо дітей, педагогів і вихователів Балаклійської школи-інтернату з Новорічними святами! Бажаємо успіхів і здійснення мрій!