“Харенерго” - незамінний помічник абонента

10.01.2020

Шановні абоненти, як ви вже могли чути, над мобільний додаток “Харенерго” вже доступний у App Store та Google Play.

 

Що ви зможете робити з новим мобільним додатком та яку користь він несе для наших платників? Все дуже просто, у новому мобільному додатку ви зможете:

  • Передавати показники лічильників онлайн за декілька хвилин
  • Контролювати необмежену кількість рахунків
  • Отримувати відповіді на хвилюючі запитання за допомогою функції зворотнього зв’язку 
  • Залишатись в курсі всіх робіт по вашому будинку за допомогою функції пуш-повідомлень
  • Оплачувати послуги електропостачання без переплат, у найкоротші терміни

 

Як ви вже могли зрозуміти - це незамінний помічник для кожного абоненту, який цінує свій особистий час. Давайте поглянемо на функціонал більш детально та обговоримо кожну функцію додатку.

 

Передача показників лічильників:

Коли ви зареєструвались у додатку та додали свій рахунок - вам необхідно перейти до меню передачі показників лічильників та просто ввести поточні показники, все дуже просто.

 

Контроль необмеженої кількості рахунків:

Буває так, що ви сплачуєте декілька рахунків і ми врахували цей важливий для вас момент, теперь ви завжди в курсі справ по кожному з рахунків, просто додайте новий рахунок у головному меню з вашим поточним рахунком, натиснувши на спеціальну кнопку

 

Зворотній зв’язок:

Ми прорахували цей момент, тому у новому мобільному додатку ви можете вести повноцінне листування з спеціалістами нашого підприємства без жодних дзвінків, для створення запиту - просто перейдіть до меню “Зворотній зв’язок” та створіть новий запит.

 

Пуш-повідомлення:

Одна з найважливіших функцій нашого додатку, тому що ми розуміємо як важливо залишатись в курсі всіх робіт стосовно вашого будинку, тому теперь ви будете отримувати всю важливу інформацію від нашого підприємства у форматі пуш-повідомлень, які ви завжди можете перевірити у розділі “Повідомлення”.

 

Оплата послуг електропостачання:

Мабуть одна з найважливіших функцій для користувачів. Теперь ви можете проводити оплату без зайвих черг та довготривалого очікування нарахування коштів. Оплата за допомогою нашого додатку - найшвидший спосіб оплати, тому що:

  1. Гроші надходять на рахунок протягом 3 робочих днів, що вдвічі швидше ніж у будь якому банку
  2. Створивши запит у розділі “Зворотній зв’язок” ви завжди можете перевірити місце перебування вашої оплати та дізнатись строк її надходження

Наш мобільний додаток Харенерго вже доступний у App Store і Google Play.

Завантажуйте зараз! Мобільний додаток вже завантажили більше 15 000 абонентів, щодня ми спостерігаємо більше 5000 активних сесій користувачів на день і це тільки початок. Лише за кілька місяців кропіткої праці - наш мобільний додаток зайняв друге місце у категорії “Житло і дім”. Чекаємо на вас у нашому новому додатку!