АТ “Харківобленерго” придбало медичне обладнання для лікарень

03.04.2020

Енергетики не залишилися осторонь гострої потреби лікарів у сучасному медичному обладнанні під час пандемії коронавірусу COVID-19. Найбільший попит в медичних закладах зараз спостерігається на апарати штучної вентиляції легенів. Тому керівництво АТ “Харківобленерго” винайшло можливість та придбало дефіцитне устаткування вартістю понад 1 млн. 200 тис. грн. Апарати були передані міській клінічній багатопрофільній лікарні № 17 та міській клінічній лікарні № 8.

За словами медиків, отримане обладнання є вкрай необхідним елементом у лікуванні хворих на коронавірус, які мають важкі ускладнення для дихальної системи. Важливо, що придбані апарати штучної вентиляції легенів можливо використовувати для спасіння життя пацієнтів всіх вікових категорій від малюків до дорослих.

Одночасно, АТ “Харківобленерго” потурбувалося і про свій трудовий колектив. У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією кожен співробітник отримав додаткові виплати на придбання засобів гігієни та індивідуального захисту. Крім того, підприємство організувало перевезення своїх працівників до місця роботи.