І гра, і навчання

07.12.2016

В невимушеній ігровій формі відбуваються уроки з електробезпеки, які проводять фахівці акціонерної компанії “Харківобленерго” в учбових закладах м. Харкова та Харківської області. Завдяки залученню дітлахів у різноманітні конкурси, вікторини та веселі естафети вдається в ненав'язливий спосіб познайомити їх з основними правила поводження поблизу енергетичних об'єктів та навчити безпечному користуванню побутовими електроприладами. Школярі із захопленням сприймають інтерактивну подачу матеріалу, бо під час уроку з'являється можливість в повній мірі проявити свої знання та здібності. Всі конкурсні завдання супроводжуються показом на великому екрані тематичних відеоматеріалів. Це сприяє гарному засвоєнню нової інформації, бо недаремно кажуть — краще один раз побачити, ніж сім разів почути.

Програма уроку насичена практичними порадами. Наприклад, дітей попередили, що до обірваного проводу лінії електропередачі заборонено наближатися ближче, ніж на 8 метрів. Крім того, необхідно позначити або огородити небезпечне місце, після чого повідомити про надзвичайну подію дорослим.

Невід'ємною частиною заняття є опанування навичками визволення постраждалого від дії електричним струмом та надання першої медичної допомоги. На спеціальному тренажері учні спробували свої силу у виконанні штучного дихання.

Серед юних слухачів не було відбою від бажаючих приміряти спецодяг і засоби індивідуального захисту електромонтерів: каску, боти, страхувальний пояс, діелектричні рукавички. У повній екіпіровці учні вчилися виходити з небезпечної зони та виводити за собою своїх товаришів.

Наприкінці заняття усі школярі отримали від енергетиків різноманітну друковану продукцію: барвисті календарі, плакати, брошури, тематичні журнали.

В поточному році фахівці акціонерної компанії “Харківобленерго” об'єднали свої зусилля з колегами з головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій в Харківській області та Національної поліції. Таким чином, вдалося охопити широке коло питань безпечної поведінки дітей на вулиці та вдома, зробити заняття більш наочними та цікавими.

http://www.oblenergo.kharkov.ua/media_centre/video_galery/region-energo-02-12-16-uroki-z-elektrobezpeki