Он-лайн сервіс від енергетиків для юридичних осіб

27.03.2020

АТ “Харківобленерго” розробило новий інструмент в “Особистому кабінеті” для підготовки звітів про показання засобів обліку електричної енергії юридичних осіб.

На головній сторінці “Особистого кабінету” створений додатковий пункт меню “Юридичний рахунок”, де користувачеві необхідно вибрати підпункт “Управління юридичними рахунками” і за допомогою функції “Додавання юридичного рахунку” слід створити новий запис. При цьому необхідно ввести код ОКПО, особистий рахунок організації та номер договору. Таким чином користувач може додати рахунки одного або декількох юридичних осіб.

У підпункті “Заповнення звіту про покази лічильника” необхідно внести поточні покази по точкам обліку. Після збереження даних, користувач за допомогою функції “Створити PDF” формує звіт, який роздруковує, підписує, сканує і відправляє на електронну пошту районного відділення АТ “Харківобленерго”.

Крім спрощення процедури підготовки звіту для споживачів, нова функція полегшує роботу персоналу енергокомпанії, так як вся інформація з “Особистого кабінету” заноситься он-лайн в автоматизовану систему розрахунків промислових споживачів. Таким чином, залишається тільки звірити дані наданих звітів з інформацією з корпоративної бази.