Лист АК “Харківобленерго” до Генеральної прокуратури України, щодо загрози енергетичній безпеці держави

30.12.2016

Генеральному прокурору України Луценку Ю.В.

вул. Різницька, 13/15, м. Київ, 01011

Щодо протиправних дій посадових осіб Харківської міської ради та комунальних підприємств м. Харкова

Шановний Юрію Віталійовичу!

АК «Харківобленерго» вимушена звернутися до Вас із проблемою, яка виникла на території Харківської області і невирішення якої у найближчий час може мати непоправні наслідки для енергетичної безпеки держави.

АК «Харківобленерго» здійснює ліцензовану діяльність з постачання і передачі споживачам на території Харківської області електричної енергії, яку компанія купує на оптовому ринку електричної енергії у ДП «Енерго-ринок». Проте подальша господарська діяльність компанії, державна частка у статутному фонді якої становить 65 %, є під великою загрозою через жахливий стан справ у розрахунках за спожиту електроенергію комунальних підприємств м. Харкова: КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі» та КП «Міськелектротранссервіс».

Загальна заборгованість цих підприємств перед АК «Харківобленерго» на сьогодні складає близько 1017,9  млн. грн., у тому числі:

  • КП «Харківводоканал» - 786,6 млн. грн.;
  • КП «Харківські теплові мережі» - 226,4 млн. грн.;
  • КП «Міськелектротранссервіс» - заборгованість у розмірі близько 32 млн. грн. була погашена лише 27.12.2016.

Такий стан розрахунків є прямим порушенням Закону України «Про електроенергетику», «Правил користування електричною енергією» та договорів про постачання електроенергії, укладених між компанією та цими підприємствами, та свідчить про бездарну фінансово-господарську діяльність вказаних підприємств та невтручання і байдуже спостерігання за цим процесом влади.

Незважаючи на економічно обґрунтовані тарифи, КП «Харківводо-канал», яке є найбільшим боржником за спожиту електроенергію, протягом шести років накопичує борги.

Весь час неплатежів АК «Харківобленерго» вживала всі можливі заходи для вирішення питання розрахунків, у тому числі шляхом звернення до суду. Судовими рішеннями з комунальних підприємств-боржників на користь компанії стягнуто близько 22 млн. грн., які на цей час є невиконаними через бездіяльність державної виконавчої служби. Крім того, компанія неодноразово зверталася для сприяння у вирішенні проблеми взаємовідносин з КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі» та КП «Міськелектротранссервіс» в частині ігнорування ними вимог нормативно-правових актів та умов договорів щодо оплати спожитої електроенергії до Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, Кабінету Міністрів України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Ради національної безпеки і оборони України, Фонду державного майна України,  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, Ради ОРЕ, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної і міської рад, органів прокуратури. Проте, на жаль, будь-яких дієвих заходів для вирішення вказаної проблеми з боку державних органів до цього часу не вжито. 

Частиною 9 ст. 26 Закону України «Про електроенергетику» (далі — Закон) передбачений обов’язок споживача за наявності боргу за спожиту електроенергію обмежити власне електроспоживання до рівня екологічної броні. Відповідно до ст. 24 Закону, п. 1 «Порядку обмеження електроспоживання споживачів до рівня екологічної броні електро-постачання або повного припинення їм електропостачання», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.01.2004 № 93, у разі невиконання споживачем зазначеного обов’язку енергопостачальник вправі обмежити його електроспоживання до рівня екологічної броні електро-постачання або за відсутності такої повністю припинити електропостачання споживачу.

Проте скористатись цим правом АК «Харківобленерго» не має можливості, оскільки господарські суди першої та апеляційної інстанцій, посилаючись на ст. 6 Закону України «Про питну воду і питне водопостачання», у якій закріплений принцип заборони відключення об’єктів питного водопостачання та водовідведення від джерел електропостачання, своїми ухвалами забороняють обмеження електроспоживання КП «Харків-водоканал». Ст. 28 Закону України «Про теплопостачання» обмежене право енергопостачальника припиняти постачання електричної енергії теплопоста-чальним організаціям. А ст. 18 Закону України «Про міський електричний транспорт» встановлена заборона відключення об'єктів міського електричного транспорту від електропостачання під час пасажирських перевезень. З метою унеможливлення відключення компанією об'єктів        КП «Міськелектротранссервіс» від джерел електропостачання Департа-ментом інфраструктури Харківської міської ради видано наказ, яким передбачено функціонування маршрутів міського електротранспорту цілодобово.

Таким чином, вказані підприємства за підтримки Харківської міської ради, зловживаючи законодавчо встановленою забороною відключати їх від джерел енергопостачання, відмовляються виконувати свої обов'язки з оплати за спожиту електроенергію, чим завдають величезні збитки енергопоста-чальній компанії та ставлять її на межу банкрутства.  

Саме виконавчий комітет Харківської міської ради в силу приписів    ст. 29 Закону, ч. 5 ст. 24 Господарського кодексу України здійснює контроль за використанням прибутків підприємств комунальної власності та несе відповідальність за наслідки діяльності суб'єктів господарювання, що належать до комунального сектора економіки.

Разом з тим виконавчий комітет Харківської міської ради, зловживаючи наданими Законом правами, усіляко вдає, нібито проблеми неплатежів підконтрольних йому комунальних підприємств за спожиту електроенергію не існує, або ці проблеми його не стосуються. Незважаючи на дані ще у травні поточного року обіцянки розглянути на найближчій сесії міської ради питання включення у міський бюджет міста Харкова на 2016 рік коштів на повні розрахунки за електроенергію комунальних підприємств, це питання не розглянуте і донині.   

Замість цього на черговій сесії Харківської міської ради, яка відбулася 14 вересня 2016 року, було прийняте рішення про додаткові витрати з міського бюджету на утримання жилого фонду, придбання комунальними підприємствами міста спеціальної техніки та обладнання, їх фінансову підтримку та благоустрій міста у сумі понад 290 млн. грн. та ще 125 млн. на ремонт доріг і реконструкцію світлофорів. І ані слова про вирішення проблеми неплатежів комунальних підприємств міста за спожиту електроенергію. Таким чином, Харківська міська рада фактично створила умови, за яких діяльність АК «Харківобленерго» з постачання електричної енергії КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі» та КП «Міськелектротранссервіс» є збитковою через «кредитування» цих підприємств за рахунок компанії.

З причини вкрай незадовільного стану розрахунків комунальних підприємств за спожиту електроенергію АК «Харківобленерго» вже не в змозі на 100 % розраховуватися з ДП «Енергоринок» за куповану на оптовому ринку електроенергію, через що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  застосовує весь механізм фінансових санкцій регуляторного впливу до компанії, а саме: крім уже існуючих коригуючих коефіцієнтів, які застосовуються до алгоритму перерахування коштів на поточний рахунок, введені додаткові щодобові утримання коштів з поточного рахунку компанії на користь оптового постачальника електроенергії.

Гостра нестача грошових коштів робить для АК «Харківобленерго» проблематичними виплату заробітної плати, своєчасну сплату податків до бюджету, призводить до нарахування штрафів і пені через виникнення у компанії податкового та інших боргів.

Уже зараз компанією не виконуються терміни та умови виплати заробітної плати, встановлені Колективним договором. Так, станом на 28.12.2016 заборгованість по заробітній платі перед працівниками компанії складає 97,9 млн. грн., у тому числі за жовтень 2016 року - 5,7 млн. грн., за листопад 2016 року -  60,2 млн. грн., аванс по заробітній платі за грудень 2016 року, передбачений колективним договором, - 32 млн. грн.

Катастрофічно зростають і податкові борги компанії. На даний час загальна сума заборгованості компанії перед бюджетом складає 95,6 млн. грн. Також за несвоєчасну сплату платежів до бюджету до компанії податковим органом уже застосовано штрафних санкцій на загальну суму 17,4 млн. грн., ще більше буде застосовано у разі сплати компанією усього податкового боргу (у розмірі 20 % від його суми). Проте кошти для погашення як податкового боргу, так і  нарахованих штрафних санкцій у компанії відсутні.

Протягом уже 65 банківських днів компанія взагалі не отримує кошти на свій поточний рахунок для ведення своєї операційної діяльності. Через такі дії регуляторного впливу компанія втратила 232,4 млн. грн., які повинна була спрямувати на підготовку мереж та обладнання компанії до успішного проходження осінньо-зимового періоду, поповнення аварійного запасу, виплату заробітної плати колективу, кількість якого складає 7000 працівників, та інше:

у вересні – 19,8 млн. грн.;

у жовтні – 35,8 млн. грн.;

у листопаді – 97,2 млн. грн.;

у грудні (за 18 днів) – 79,6 млн. грн.

Фінансовий стан, у якому опинилася АК «Харківобленерго» через неплатежі КП «Харківводоканал», КП «Харківські теплові мережі» та         КП «Міськелектротранссервіс», становить загрозу безпеці функціонування енергопостачальної компанії у зв’язку з неможливістю в повній мірі забезпечити вимоги нормативних документів щодо ремонтів та технічного обслуговування електричних мереж. Наслідком неплатежів вищезазначених комунальних підприємств є відволікання власних коштів АК «Харківобл-енерго», через що компанія повністю не виконує інвестиційну програму, що, у свою чергу, може призвести до повного виходу з ладу енергетичного обладнання, що живить не тільки інфраструктуру міста, а й Харківську область взагалі. Особливо актуальним виконання регламентних робіт стає в осінньо-зимовий період, під час проходження якого кількість технологічних порушень значно збільшується. Під реальну загрозу поставлено підготовку обласних та міських мереж та обладнання до проходження осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

Акціонерна компанія «Харківобленерго» за 11 місяців 2016 року виконала ремонтів на загальну суму 68 019 тис. грн. при плані 165 651 тис. грн., що складається з суми ремонтів підрядним способом – 6 188 тис. грн.  (9,1 %) при плані 36 303 тис. грн., та ремонтів господарським способом на суму 61 831 тис. грн. (90,9 %) при запланованих 129 348 тис грн. За               11 місяців 2016 року виконано ремонтів відносно плану на 41,1 %, з них  підрядним способом на 17,1 % та господарським способом на 47,8 %. Скрутне становище, в якому опинилась компанія, не дає можливості виконати усі заплановані ремонти у зв’язку з недостатньою сумою обігових коштів.

Тобто у разі виникнення надзвичайної ситуації через пошкодження обладнання або електричних мереж у компанії повністю відсутні кошти на усунення таких ситуацій, через що знеструмленими будуть міста та райони Харківської області.

Особливу схвильованість викликає ще й той факт, що Харківська область безпосередньо межує з зоною проведення антитерористичної операції та має близько 315 км державного кордону з Російською Федерацією, яка постановою Верховної ради України від 27.01.2015             № 129-VIII визнана державою-агресором. Енергопостачання військових підрозділів, які забезпечують охорону державного кордону України, також поставлено під загрозу.

Загальні збитки компанії від фінансово-господарської діяльності за    11 місяців 2016 року склали 16 062 млн. грн., тоді як за 2015 рік компанія отримала прибуток у сумі 32 157 млн. грн.

Такі дискримінаційні дії з боку посадових осіб Харківської міської ради, які разом з посадовими особами підконтрольних їм КП «Харківводо-канал», КП «Харківські теплові мережі» та КП «Міськелектротранссервіс» знищують економіку АК  «Харківобленерго», створюють проблеми з енергозабезпеченням прикордонної області та розхитують і без того нестабільну політичну обстановку Харківського регіону, є проявами гібридної війни та працюють виключно на користь країни-агресора.

На підставі викладеного просимо провести ретельну перевірку узгоджених дій посадових осіб Харківської міської ради та зазначених комунальних підприємств, які, використовуючи своє службове становище, завдають значну шкоду майновим інтересам АК «Харківобленерго» та підривають енергетичну безпеку держави, та вжити заходів щодо притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності.

З повагою

В.о. голови правління                                                                   В.Г. Яворський