Масштабна реконструкція розподільчих мереж

20.03.2020

В рамках виконання інвестиційної програми енергетики оновлюють електричні мережі і обладнання в Харківській області.
У Дергачівському районі виконується технічне переоснащення повітряної лінії "Тисячники". Під час реконструкції проводиться переукладання методом проколу ділянки кабельної лінії під залізницею.
У Зміївському районі в с. Задонецьке і с. Бірки встановлені розвантажувальні трансформатори нового покоління і замінений на самонесучий ізольований провід ділянки ліній електропередачі довжиною близько 6 кілометрів. Вже найближчим часом в Вовчанському районі в с. Бугаївка почнеться реконструкція 11 кілометрів енергетичних артерій, що забезпечують електропостачання споживачів від двох підстанцій в центральній частині селища.
За словами фахівців АТ "Харківобленерго", мешканці с. Мала Данилівка та с. Черкаська Лозова отримають нове джерело живлення по мережі 10 кВ від підстанції "Перемога". Це дозволить подолати дефіцит енергетичних потужностей та забезпечить можливість підключення нових абонентів.
В результаті виконання заходів інвестиційної програми стане можливим поліпшити надійність і якість електропостачання мешканців та підприємств Харківського регіону, а також забезпечити високий рівень електробезпеки мереж під час складних погодних умов.