На шляху розвитку

27.12.2019

Пріоритетом діяльності підприємства в 2019 році визначено реалізацію інвестиційної програми в повному обсязі. Для порівняння, у попередні кризові роки цей показник складав лише 2-3 %

Протягом поточного року розбудова енергетичного господарства підприємства

проводилася в високовольтних і розподільчих мережах м. Харкова та Харківської області.

Одночасно з відновленням енергетичних артерій проводилися ремонти виробничих будівель, а також адміністративних та побутових приміщень.

В центральній диспетчерській службі були створені комфортні умови для чергового персоналу — відремонтоване приміщення, встановлені новітні автоматизовані робочі місця, змонтована система кондиціонування та придбані зручні меблі.

Вперше за останні 5 років за рахунок інвестиційної програми підприємство придбало 45 автомобілів. Отриманий автотранспорт дозволив оперативно виїжджати на місця аварійних відключень та в короткий час відновлювати електропостачання.

АТ “Харківобленерго” постійно працює над удосконаленням умов обслуговування споживачів. В Харкові по вул. Плеханівській почав працювати сучасний сервісний центр. При його створенні був врахований європейський досвід. Сервісний центр щодня приймає кілька тисяч клієнтів. Завдяки автоматизованим робочим місцям надання інформації займає лічені хвилини.

Отримати вичерпні консультації в цілодобовому режимі споживачі мають змогу також за телефонами кол-центру. Впровадження новітнього програмно-апаратного комплексу дозволяє в режимі он-лайн обслуговувати численні звернення абонентів.
АТ "Харківобленерго" не зупиняється на досягнутому. Відтепер на якісно новому рівні надаються сервіси у віртуальному просторі. За допомогою мобільних додатків кожен споживач має змогу отримати всебічну інформацію та замовити необхідні послуги з електропостачання.

Незважаючи на труднощі та виклики часу трудовий колектив АТ “Харківобленерго” довів, що завдяки сумлінному ставленню до праці та чітко визначеним цілям він спроможний досягати позитивних результатів. А це, насамперед, є забезпечення сталого та якісного електропостачання споживачам м. Харкова та Харківської області!