Нагородження за кращий відеоролик “Передати покази — це просто!”

08.09.2020

Енергетики визначили першого переможця у соціальній акції “Передати покази — це просто!” Призером онлайн-участі став десятирічний Артем Голик. Відео, в якому Артем роз'яснює, як можна передати покази лічильника через “Банер-посилання” на сайті товариства, за дуже короткий час набрало більше тисячі переглядів на YouTube та Facebook АТ Харківобленерго. Жюрі товариства оцінило зрозумілість та змістовність медійного твору, а також оригінальний підхід до сюжету ролика. У подарунок Артем отримав Подяку за участь, тематичну поліграфію та Bluetooth гарнітуру.

“Про таку акцію я дізнався на сайті Харківобленерго, коли в черговий раз передавав покази за електроенергію. Так я допомагаю своїй бабусі, яка не дуже розуміється в сучасних гаджетах та інтернеті. Я дуже зрадів, коли дізнався про перемогу! Дякую енергетикам за подарунки. Я вже давно мріяв про такі бездротівкові навушники. Тепер всі мої друзі також хочуть зняти відео та виграти приз. Гадаю, що всі, хто переглянув моє відео, навчилися легко та просто передавати дані лічильника”, - подякував Артем.

Знайдіть натхнення, оберіть зручний для Вас спосіб передачі показів, візьміть камеру і створіть короткий сюжет. Головна мета відеоролика — навчити, допомогти, у доступній формі роз'яснити родичам, близьким, знайомим, літнім людям, як передати показники електролічильника до АТ “Харківобленерго”.

Розмістіть відео у соціальній мережі з хештегом #передати_показ_це_просто. А також надішліть відеоматеріал до товариства на електронну адресу: ikc01@.obl.kh.energy.gov.ua (обов'язково з поміткою “Соціальна акція “Передати покази — це просто!”). Зазначте П.І.Б. автора, кількість років, місце проживання та вкажіть контактний телефон.

Всі відеоролики будуть розміщені на сайті товариства на сторінці “Медіа-центр” у розділі “Відеогалерея”.

Нагадуємо, що відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, мобільного телефону тощо). До речі, використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів вітається.

 

Спробуйте себе у створенні відеоконтенту на соціальну тематику!

Чекаємо на Ваші відеоматеріали та бажаємо перемоги!

Наголошуємо на можливості передавати покази лічильника дистанційно, у зручний для Вас спосіб. А саме: за допомогою sms-повідомлення, мобільного додатка «Харенерго», сервісів «Особистий кабінет» або «Банер-посилання» на сайті товариства, послуг чат-ботів Telegram та VIBER, а також через «голосове повідомлення» або дзвінок до кол-центру. Детальна інформація з інструкціями про передачу показів опублікована на Головній сторінці офіційного сайту товариства за посиланням: https://www.oblenergo.kharkov.ua/pokaz