Назустріч споживачам

06.08.2019

У м. Харкові по вул. Плеханівській, 126/2 почав працювати сучасний сервісний центр з обслуговування побутових споживачів електричної енергії. Тут фахівці "Харківобленерго" надають консультації з усіх актуальних питань, в тому числі про внесення та коригування показань приладів обліку, оформлення договорів про сплату заборгованості в розстрочку, подовження дій пільгових знижок, видачі довідок для перерахунку по субсидіях, переоформлення особових рахунків.

При створенні сервісного центру враховувався європейський досвід обслуговування споживачів. Відвідувачів на вході зустрічають інформатори, які підказують клієнтам куди їм слід звертатися. Прийом ведеться по електронній черзі, рух якої відображається на великих моніторах.
Щодня сервісний центр може прийняти кілька тисяч клієнтів. Завдяки автоматизованим робочим місцям обслуговування споживачів займає лічені хвилини.
Для зручності відвідувачів у приміщенні сервісного центру встановлені банківські термінали для сплати спожитої електроенергії та додаткових послуг енергопостачання.