Обслуговування електричних мереж йде за графіком

24.03.2020

Фахівці підрозділів високовольтних мереж АТ “Харківобленерго”  виконують заплановані роботи з вдосконалення електропостачання Харківського регіону.

         Протягом березня проведені капітальні ремонти на 15 високовольтних повітряних лініях електропередачі, здійснено обслуговування та оновлення обладнання більше чим на 30 підстанціях.                                                                                                

         В Харкові енергетики увели в роботу другий силовий трансформатор на підстанції ”Велозавод”. Завдяки технічному переоснащенню енергооб'єкта  вдалося підвищити надійність електропостачання побутових абонентів, підприємств та інфраструктури Слобідського і Основ'янського районів. У подальшому енергетики також зможуть забезпечити резервування споживачів, які заживлені від ще однії підстанції “Серп і Молот”. 

         В Дергачівському районі в рамках інвестиційної програми проводяться роботи з переведення повітряної лінії “т. Шпаковка — Куряж — Водозабор — Пісочин” на більш високий клас напруги. Такий крок дозволить значно зменшити втрати електроенергії та забезпечить можливість підключення нових споживачів.

         Крім того, виробничі бригади проводять планову заміну аварійних опор ліній електропередачі та виконують розчищення охоронних зон високовольтних мереж від зелених насаджень. 

         Не зважаючи на складне становище, пов’язане з введенням карантину через пандемію коронавірусу, підрозділи АТ “Харківобленерго” виконують усі заплановані роботи з реконструкції та модернізації мереж і обладнання відповідно до затверджених графіків та у повному обсязі.