Подяка за гру-квест “Безпека мого життя: Придбай! Поділись! Примнож!”

09.08.2017

На адресу АК “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки від директора позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Лісова галявина” Масалітіної Ю.М.

Адміністрація ПДЗОВ “Лісова галявина” висловлює Вам велику вдячність за надану можливість ознайомитися та взяти участь у пригодницькій грі-квесті “Безпека мого життя: Придбай! Поділись! Примнож!”, яку провели на території нашого літнього табору для дітей спеціалісти АК “Харківобленерго” та громадська організація “Діти Слобожанщини”.

У квесті брали участь діти різного віку, які у нас відпочивали, і було дуже приємно, що розповідь про електробезпеку і правила безпечного поводження в надзвичайних ситуаціях була проведена на сучасному рівні і однаково гарно сприймалася усіма учасниками.

Такий квест на території нашого табору проводився вперше. Подання інформації в ігровому форматі надовго запам'ятається дітям і всім вихователям.

Дякуємо Вам за організацію та проведення практично-інформаційних заходів. Такі квести необхідні дітям і ми сподіваємося на подальшу співпрацю”.