Подяка за співпрацю з КЗОЗ «ЦЕМД та МК»

09.06.2017

На адресу АК “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки за співпрацю у проведенні інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою” для школярів Безлюдівського юридичного ліцею від директора КЗОЗ «ЦЕМД та МК» В. Ф. Забашти.

“Колектив КЗОЗ «ЦЕМД та МК» сумісно зі спеціалістами компанії провели цікавий інтерактивний урок щодо правил безпечної поведінки у Безлюдівському юридичному ліцеї. Адміністрація та учні навчилися надавати першу долікарську допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях.

Інтерактивна ігрова форма подачі матеріалу враховує вікову дитячу психологію, що сприяє кращому запам'ятовуванню всіх корисних порад та “безпечних” правил. Адже до програми уроку було включено практичні вправи з визволення людей з-під дії електричного струму, надання першої допомоги, діалог про заходи обережного користування побутовими електроприладами, безпечного знаходження поблизу енергетичних об’єктів. Учасникам зібрання були продемонстровані на екрані інформаційні ролики, мультфільми, тематичні слайди, тести, вікторини.

Особливу подяку висловлюємо колективу службі охорони праці на чолі з Панасенко Сергієм Миколайовичем та інженеру I кат. СОП Тішаковій Вікторії Юріївні., спеціалістам управління інформаційної політики та роботи із споживачами АК «Харківобленерго» на чолі з Скічко Володимиром Володимировичем та провідному інженеру Холодовій Аллі Миколаївні, оператору відеозапису Аксьонову Володимиру Олексійовичу, інженеру II кат. кол-центру Обихвост Ірині Сергіївні.

Багаторічний досвід свідчить, що результатом проведення подібних заходів є зниження кількості випадків дитячого травматизму.

Завдячуючи Вашій підтримці у проведенні та організації подібних заходів ми не тільки підвищуємо інтерес дітей до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки, але й допомагаємо збагачувати та накопичувати позитивний досвід з алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях.

Сподіваємося на подальшу тісну співпрацю, адже добрі справи повинні мати продовження.”