Подяка за участь у показовому “Дні цивільного захисту”

08.04.2019

На адресу АТ “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки від директора Харківської ЗОШ № 70 Індустріального району Л.М. Сікан.

“Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області висловлює щиру подяку Вашим співробітникам за проведення інтерактивного уроку з профілактики дитячого електротравматизму “Давай потоваришуємо з електрикою” для учнів1-4-х класів під час проведення показового “Дня цивільного захисту, об'єктового та протипожежного тренування”.

Під час уроку учням розповіли, що електроенергія не тільки надає людині безцінну послугу у сучасному світі, а також становить небезпеку для життя, якщо з нею неправильно і розважливо поводитись, на конкретних прикладах довели, що школярам необхідно уявляти небезпеку дії електроструму, твердо знати і виконувати в школі, вдома та на вулиці основні правила електробезпеки.

Проведення саме таких заходів для учнів сприяє засвоєнню знань та правил, яких необхідно дотримуватись в житті, аби не піддатися небезпеці ураження електричним струмом.

Багато корисної інформації, яку отримали діти, допоможе їм зберегти своє життя та здоров'я.

Окрема подяка за поліграфічну продукцію, присвячену питанням дотримання правил електробезпеки.”

Посилання на сторінку сайту школи

Посилання на сторінку сайту Головного управління ДСНС України у Харківській області