Полювання на трансформаторне масло

03.10.2018

В с. Первомайське Богодухівського району невідомі скоїли крадіжку трансформаторного масла. Під час огляду місця подіїї встановлено, зловмисники зламали зливну пробку та поцупили приблизно 100 літрів технічної рідини. Кримінальних мисливців не зупинила навіть те, що трансформаторна підстанція розташована на відстані лише 300 метрів від житлових будинків.

За словами досвідчених енергетиків, найчастіше злочинці зливають масло для використання в якості дизельного пального. Як правило, викрадене збувається нелегальним АЗС, де воно продається власникам автівок за зниженими цінами.

Однак бажаючі на дурницю заправитися ризикують залишитися без засобу пересування. Енергетики попереджають — у технічну рідину почали додавати спеціальні присадки, які виводять з ладу двигуни автомобілів.

Фахівці АТ “Харківобленерго” звертаються до городян та мешканців Харківської області з переконливим проханням не бути байдужими та проявляти пильність. У разі необхідності телефонувати до кол-центру компанії за номером 0-800-500-413. Конфіденційність гарантується.