Про електробезпеку — засобами листівки

22.05.2019

Газета “Сільські новини ” у Валківському районі повідомляє: “У 2019 році АТ “Харківобленерго” продовжило загальноосвітній проект для дітей “Світ безпечної енергетики”, метою якого є навчити школярів дотримуватися правил поведінки, що запобігають електротравматизму в повсякденному житті. З метою виховання у підростаючого покоління навичок безпечного користування електроприладами та культури поведінки поблизу енергооб'єктів, ефективного та економного використання енергоресурсів з 01 червня по 31 жовтня 2018 року адміністрацією та профспілковим комітетом АТ “Харківобленерго”в рамках даного проекту було проведено дитячий конкурс інформаційної листівки “hand made” “Енергетика у сучасному світі”. Участь у ньому взяли діти від 6 до 16 років, які мешкають у м.Харкові та Харківській області.

Роботи були представлені у трьох номінаціях: “Пам'ятка з електробезпеки”, “АТ «Харківобленерго” у моєму житті”, “Ефективне та економічне використання енергоресурсів”. Творчі роботи конкурсантів оцінювалися за такими критерями, як якість виконання, оригінальність задуму та нестандартність вирішення завдання, актуальність та розкриття заданої тематики в рамках номінації.

Нещодавно начальник Валківського районного відділення АТ “Харківобленерго” Ю.В.Дубок та начальник відділу освіти Валківської державної адміністрації В.В.Новосел нагородили учасників творчого конкурсу Валківського району почесними грамотами, сувенірною продукцією і пізнавальними матеріалами. У числі нагороджених- учениці Валківського ліцею імені О.Масельського В.Хащина, С.Путято, Л.Коробко, А.Індєйкіна, Валківської ЗОШ I-III ступенів Я.Бистрай та Д.Яковенко і учень Мельниківської ЗОШ I-III ступенів О.Лузанов.”

Посилання на сторінку газети