Привітання з 75-ю річницею Перемоги

08.05.2020

Щиро вітаємо ветеранів війни та всіх громадян України з Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, ми схиляємо голови перед священною пам'яттю загиблих. Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення.

Друга світова війна 1939 - 1945 років стала найбільшою трагедією людства у XX столітті. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини.

Подвиг ветеранів війни – еталон мужності та патріотизму. Ми не забудемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю.

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, виявив нездоланну мужність та незламність духу, мужньо боровся на фронтах, працював на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав Перемогу у Другій світовій війні. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшної війни.

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг нашого народу житиме завжди. 9 травня – найсвітліший та найвеличніший день беззаперечної Перемоги над ворогом, день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, та трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги!

Дорогі ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни! Ми вдячні Вам усім, адже Ви тяжкою ратною працею наближали довгоочікуваний день визволення. Щиросердно бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, злагоди, миру над головою, спокою і віри у завтрашній день!

Нехай зігріває нас всіх незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни!