Реконструкція підстанції “Селекційна”

02.08.2016

Цей енергооб'єкт живить цілу низку вкрай відповідальних споживачів, серед яких завод ім. Малишева, Харківський аеропорт, трамвайно-тролейбусне управління, метрополітен, Харківські теплові мережі та житлові масиви слобідського та основ'янського районів міста.

ПС “Селекційна”  введена в експлуатацію в 1964 році. За час тривалого використання енергообладнання та будівлі, відбувся фізичний знос металоконструкцій та споруд. В зв'язку з цим, керівництвом АК “Харківобленерго” було прийняте рішення про проведення реконструкції будівельної частини та обладнання підстанції. Планується замінити огорожу території, поліпшити побутові умови персоналу, обробити металеві частини антикорозійним  покриттям, облаштувати під'їздні шляхи та інше.

Виконання запланованих робіт на ПС “Селекційна” надасть можливість підвищити надійність постачання електроенергії, подовжити термін експлуатації обладнання та споруд. Крім того, реконструкція дозволить забезпечити більш безпечні умови праці персоналу, підвищить рівень пожежної безпеки і технічної експлуатації  енергооб'єкту.