Скоєно напад на працівників АТ “Харківобленерго”

09.09.2020

В Куп'янську під час спроби відключення від електропостачання домоволодіння боржника до енергетиків застосували фізичну силу.

Спочатку 45-річний господар будинку, який видає себе за громадського активіста, та його група підтримки погрожували вогнепальною зброєю — демонстративно на вулиці перезаряджали помпову рушницю та цитували відомий вислів що “бог створив людей всіх різними, а Кольт (конструктор зброї) зробив їх рівними”. Однак недвозначний натяк не зупинив співробітників товариства.

Далі події розвивалися у стилі “лихих дев'яностих”. Боржник на підмогу викликав знайомого підприємця. Той вирішив одразу показати хто самий крутий хлопець. Нічого кращого не придумав як на позашляховику “Тойота” спробувати наїхати на енергетиків, що стояли на пішохідній доріжці. Лише в останню мить їм вдалося вискочити з під коліс. Та цього горе-активістам здалося замало. Вони накинулися на працівника енергокомпанії, який проводив відеофіксацію відключення, мовляв той не отримав згоду на зйомку. При цьому сам боржник вів он-лайн трансляцію подій.

Всі спроби вирішити питання у законний спосіб лише викликали агресію з боку боржника та його оточення. На адресу енергетиків постійно лунала лайка та погрози фізичної розправи на кшалт “я тобі зараз щось зламаю”. В результаті двом працівникам товариства прийшлося викликати “швидку”. Із заявою про нанесення тілесних ушкоджень потерпілі звернулися до поліції.

За інформацією Куп'янського районного відділення АТ “Харківобленерго”, з проблемним споживачем постійно виникають конфліктні ситуації. Ще рік тому електроустановку абонента відключили за несплату у сумі близько 3 тис. грн. Однак боржник декілька разів самовільно поновлював подачу електрики та продовжує безоблікове споживання.

Раніше чоловік неодноразово вчиняв протиправні дії по відношення до працівників енергокомпанії. На початку серпня поточного року під час складання акту про порушення у одного із мешканців м. Куп'янська, він силою відібрав у енергетиків оформлений документ та демонтований електролічильник. Іншого разу порізав колеса на автомобілі, який належить працівнику районного відділення.

Із всіма фактами наразі розбираються представники поліції. Енергетики сподіваються, що ситуацію вдасться повернути в правове поле, коли питання будуть вирішуватися не за “поняттями”, а за буквою закону.

Відео тут