Соціальні уроки з електробезпеки

23.11.2017

К “Харківобленерго” продовжує серію відкритих уроків, основне завдання яких - навчити соціально-незахищених дітей правилам електробезпеки.

На адресу АК “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки за проведення інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою” для вихованців комунального закладу “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс з важкими вадами слуху” Харківської обласної ради від директора Н.І. Середенко.

“Адміністрація, дитячий та педагогічний колектив КЗ “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради висловлюють особисто голові правління компанії щиру подяку за постійну увагу до проблем дітей з особливими освітніми потребами.

А також велике спасибі спеціалістам компанії за проведення інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою”, під час якого учні отримали безцінні знання з правил особистої безпеки при користуванні електроприладами. Протягом живого спілкування вихованців навчального закладу з працівниками АК “Харківобленерго” діти отримали безліч позитивних емоцій і вражень.

Приємно відчувати, що існують люди з високим почуттям людяності, мудрості, щирості і небайдужості. Нехай вас завжди і всюди зігріває сонце любові, а ваші домівки будуть осяяні світлом миру і добра!