Спіймали на гарячому

08.08.2018

В Харкові затримали 27-річного чоловіка, який займався крадіжками енергетичного обладнання.

             Піймати на гарячому злодія допомогли місцеві мешканці. Люди побачили, як невідомий зірвав замок та заліз до трансформаторної підстанції по вул. Бібліка. Свідки кримінального вторгнення зателефонували до АТ “Харківобленерго”. Не гаючи часу, на місце події виїхала бригада Східного району електричних мереж.

             За словами електромонтера Сергія Сазонова, його напарник залишився біля енергооб'єкту, а він почав стежити за підозрюваним, який разом зі здобиччю намагався  втекти. Зловмисник сховався у під'їзді одного з багатоповерхових будинків. Однак своєчасно під'їхали співробітники групи швидкого реагування та спільними зусиллями затримали кримінального мисливця.

             Як розповідає начальник Індустріального відділення поліції Сергій Мєлєшев, на обличчі та тілі затриманого залишилися опіки від ураження електричним струмом, які свідчать про те, що чоловік і раніше скоював аналогічні злочини.

             Правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (крадіжка), яка передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.