31.05.2017

В АК «Харківобленерго» приділяється велика увага здоровому способу життя працівників компанії.

27 травня 2017 року збірна команда АК «Харківобленерго» традиційно взяла участь у ХХVІІ Спартакіаді обласної організації «Укрелектропрофспілка» серед працівників енергетики та електротехнічної промисловості області з 7 видів спорту (настільний теніс, волейбол, міні-футбол, шахи, шашки, гирьовий спорт, армреслінг), яка відбулася на стадіоні «ХТЗ». Наша команда, як завжди була представлена в усіх видах спорту та нараховувала у своєму складі 33 спортсмени.

У змаганнях взяли участь 10 команд.

Перший достатньо вдалий результат, 4 місце, здобули наші тенісисти на тенісному турнірі, який відбувся 15 квітня 2017 року у рамках тієї ж
ХХ
VІІ Спартакіади.

У змаганнях з міні-футболу наша команда «Імпульс» зайняла 1 місце (капітан команди - Бутович Дмитро Ігоревич, інженер II категорії управління перспективного розвитку та інвестицій).

В іграх з волейболу у напруженій боротьбі команда АК «Харківобленерго» виборола 1 місце (капітан команди - Рубцов Віктор Вікторович, начальник Липецького району електричних мереж (РЕМ)).

Напружено проходили ігри з шахів та шашок. Наша команда
з шахів у складі: Бакшеєва Олександра Олексійовича, начальника сектору служби технологічних витрат електроенергії, Лавріченка Сергія Семеновича, ветерана компанії, Корнійчик Мариани Володимирівни, інженера центральної диспетчерської служби, зайняла загальнокомандне 1 місце.

Команда з шашок зайняла загальнокомандне 4 місце.

У гирьовому спорті команда важкоатлетів складалася з 4 робітників компанії, була представлена у максимальній ваговій категорії і зайняла загальнокомандне 4 місце.

Серед них в особистому заліку відзначилися:

• Борщ Віталій Миколайович, начальник Дергачівського РЕМ, -
    1 місце;

• Жадан Сергій Володимирович, інженер Печенізького РЕМ, - 3 місце.

• Талан Андрій Васильович, заступник начальника служби контролю та обліку електроенергії, - 1 місце;

• Чапрак Олександр Олександрович, майстер виробничої дільниці Балаклійського РЕМ, - 2 місце.

У цілому в армспорті збірна команда АК «Харківобленерго» зайняла
1 місце.

Таким чином, серед 10 команд-учасниць збірна АК «Харківобленерго» зайняла 1 місце і стала переможцем XXVІІ Спартакіади.

Друге місце посіла команда Зміївської ТЕС, а третє - команда ДП завод «Електроважмаш».

Завершальним етапом дня змагань стало нагородження команд-переможців кубками та грамотами обласної організації «Укрелектропрофспілка».

Вітаємо усіх учасників Спартакіади і бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у праці!