Спортсмени АК “Харківобленерго” завоювали “срібло”

01.06.2016

Збірна команда АК “Харківобленерго” традиційно взяла участь у ХХVІ Спартакіаді обласної організації “Укрелектропрофспілка” серед працівників енергетики та електротехнічної промисловості області.

Змагання проводилися на стадіоні “ХТЗ” з 7 видів спорту (настільний теніс, волейбол, міні-футбол, шахи, шашки, гирьовий спорт, армреслінг). У спортивних перегонах взяли участь 14 команд. Компанія була представлена в усіх видах спорту та нараховувала у своєму складі 35 спортсменів.

Перший достатньо вдалий результат, а саме 4 місце, здобули наші тенісисти на турнірі, який відбувся раніше у рамках тієї ж ХХVІ Спартакіади.

Напружено проходили ігри з шахів та шашок. Команда
АК “Харківобленерго” з шахів у складі: Олександра Бакшеєва, начальника сектору служби технологічних витрат електроенергії; Сергія Лавріченка, ветерана компанії; Миколи Кисельова, провідного інженера служби охорони праці, зайняла загальнокомандне 1 місце. Команда з шашок посіла 4 місце.

У гирьовому спорті колектив важкоатлетів складався з 5 робітників компанії та був представлений у максимальній ваговій категорії і зайняв
загальнокомандне 2 місце. В особистому заліку відзначилися:

• Віталій Борщ, начальник Балаклійського РЕМ, - 1 місце;

• Ігор Курцев, електромонтер з експлуатації розподільних мереж Холодногірського РЕМ, - 2 місце;

• Сергій Жадан, інженер Печенізького РЕМ, - 3 місце.

Непогані результати продемонструвала команда з армспорту також у складі 5 робітників компанії. В особистій першості з армспорту відзначилися:

• Євген Святенко, електромонтер з експлуатації електролічильників Південного РВЕ, - 2 місце;

• Андрій Талан, заступник начальника служби контролю та обліку електроенергії Харківенергозбуту, - 2 місце;

• Микита Монахов, електромонтер з експлуатації електролічильників Холодногірського РВЕ, - 3 місце.

У цілому в армспорті збірна команда АК “Харківобленерго” зайняла
          3 місце.

У змаганнях з міні-футболу та волейболу у напруженій боротьбі наші команди вибороли 3 місце.

Таким чином, серед 14 команд-учасниць збірна
          АК “Харківобленерго” зайняла 2 місце та стала срібним призером
          XXVІ Спартакіади.

Завершенням дня змагань стало нагородження команд-переможців кубками, медалями та грамотами Обласної організації “Укрелектропрофспілка”.

Вітаємо всіх учасників Спартакіади і бажаємо подальших спортивних перемог та успіхів у праці!