Триває ліквідація аварії на електромережах АТ “Харверст”

25.01.2021

Спеціалісти АТ “Харківобленерго” працюють на місці аварії на внутрішніх електромережах ПАТ “Харківський верстатобудівний завод” (АТ “Харверст”). 

“Наголошуємо, що ці електричні мережі не належать АТ “Харківобленерго”, а знаходяться на балансі АТ “Харверст”. Наші фахівці зараз працюють на місці аварії на прохання цього підприємства і міської влади”, – підкреслили у товаристві.  

За словами в.о. головного інженера по міським мережам АТ “Харківобленерго” Олександра Григорчука, у ліквідації аварійної ситуації беруть участь спеціалісти служби випробувань та фахівці служби централізованого ремонту електрообладнання.

“Складність робіт полягає в тому, що електричні мережі, на яких ми зараз вимушені працювати, занедбані та не обслуговувалися кілька десятків років. Це не наші мережі, тому ще одне надзвичайно важливе питання – це безпека нашого персоналу на роботі в мережах, які ми не експлуатуємо та які нам не знайомі. Щодо термінів отримання живлення споживачами, то це буде залежати від закінчення робіт із ремонту кабельних ліній”, – сказав він. 

Олександр Григорчук також зауважив, що напруга буде подаватися тільки після того, як кабельні лінії будуть відремонтовані і пройдуть випробування. 

“Про терміни відновлення електропостачання буде проінформовано додатково”, – зазначили в АТ “Харківобленерго”.