Тривають ремонтні роботи на об'єктах АТ “Харківобленерго”

16.11.2020

У січні — жовтні 2020 року АТ “Харківобленерго” інвестувало в ремонти будівель та інженерних споруд товариства 3,9 млн. грн. 

Так, тільки у м. Харкові протягом десяти місяців було виконано ремонти будівель та покрівель на 269 об'єктах: 27 розподільчих підстанціях (РП), 238 трансформаторних підстанціях (ТП), у 4 адмінбудівлях районних відділів (РВ). Загальна сума інвестованих коштів склала 1,55 млн. грн.

В області аналогічні роботи були виконані на 262 об'єктах АТ “Харківобленерго”: 107 ТП-РП та у 155 адмінбудівлях. На ці заходи було витрачено 1,58 млн. грн.

Крім того, виконано ремонти будівель та інженерних споруд у підрозділах високовольтних електричних мереж (Куп'янський високовольтний РЕМ, Лозівський високовольний РЕМ, Харківський високовольтний РЕМ, Центральна служба підстанцій) на 779,85 тис. грн.

“Харківобленерго” відповідально ставиться до власного майна. Спеціалісти стежать за станом покрівель, стін та приміщень об'єктів та вчасно вживають заходів щодо приведення до ладу будівель та інженерних споруд, які потребують ремонту”, – зазначили на підприємстві.

Особливу увагу приділяють у товаристві створенню комфортних умов для чергового та технічного персоналу: вжиті додаткові заходи для опалення і освітлення виробничих приміщень, а також утеплення пересувних лабораторій та службового автотранспорту для перевезення ремонтних бригад.