Увага оголошення!

01.12.2017

З метою запобігання протиправних дій сторонніх осіб щодо сприяння в наданні послуг з енергопостачання, доводимо до Вашого відома перелік послуг, які здійснюються електророзподільчою компанією на платній та безоплатній основах.
Шановні споживачі! Не йдіть на поводу у шахраїв, звертайтеся безпосередньо до АК “Харківобленерго”!

Найменування безоплатної додаткової роботи (послуги), що надається компанією

1. Первинна параметризація (програмування) однофазного електролічильника або повторна параметризація багатофункціонального лічильника, взятого на облік компанії до 01.11.2015, для переведення його на нові тарифні коефіцієнти (за заявою побутового споживача)
2. Первинна параметризація (програмування) трифазного електролічильника або повторна параметризація багатофункціонального лічильника, взятого на облік компанії до 01.11.2015, для переведення його на нові тарифні коефіцієнти (за заявою побутового споживача)
3. Відновлення електропостачання здійснюється за рахунок енергопостачальника після оплати побутовим споживачем заборгованості.
4. Погодження проектної документації внутрішнього електрозабезпечення електроустановок замовника послуги стандартного та нестандартного приєднання, приєднання електро-установок для виробництва електричної енергії.
5. Надання вихідних даних для виконання проектних робіт та розробки техніко — економічного обгрунтування.
6. Узгодження рішення суб`єктів господарювання щодо приєднання до своїх мереж елетроустановок споживачів за рахунок раніше дозволеної потужності.
7. Погодження розташування об`єктів заявників в частині зближення з мережами компанії.
8. Плановий контрольний огляд показників 1-фазного, 3-фазного лічильника (1 раз в 6 місяців)
9. Плановий контрольний зйом показників 1-фазного, 3-фазного лічильника (1 раз в 3 місяців)
10. Контроль договірних (граничних) величин електричної потужності
11. Розробка та затвердження проектів актів екологічної та технологічної броні електропостачання споживача
12. Планова технічна перевірка 1-фазного лічильника (1 раз в 3 роки)
13. Планова технічна перевірка 3-фазного лічильника (1 раз в 3 роки)
14. Технічна перевірка 1-фазного лічильника у випадку підозри або виявлення порушення ПКЕЕ
15. Технічна перевірка 3-фазного лічильника у випадку підозри або виявлення порушення ПКЕЕ
16. Заміна та перевірка 1-фазного лічильника, який знаходиться на балансі АК «Харківобленерго»
17. Заміна та перевірка 3-фазного лічильника, який знаходиться на балансі АК «Харківобленерго»
18. Заміна та перевірка трансформаторів струму, які знаходиться на балансі АК «Харківобленерго»
19. Технічна перевірка вузлу обліку у випадку звернення громадян зі скаргами
У випадку звернення юридичної особи письмово на закриття особового рахунку або договору (закриття виконується Актом технічної перевірки) з відключенням або наданням наряду на відключення електроустановки.

Найменування платної додаткової роботи (послуги), що надається компанією фізичній особі

1. Встановлення однофазного електролічильника згідно з поодиноким нарядом (за заявою споживача)
2. Встановлення однофазного електролічильника згідно з поодиноким нарядом для населеного пункту, де знаходиться районне відділення "Енергозбуту" (сільська місцевість) за заявою споживача
3. Встановлення та перевірка схеми вмикання трифазного електролічильника з трансформаторами струму на стороні НН (за заявою споживача)
4. Встановлення трифазного електролічильника з трансформаторами струму на стороні ВН (сільська місцевість) за заявою споживача
5. Встановлення та перевірка трифазного електролічильника прямого включення в електроустановках до 1000 В (за заявою споживача)
6. Встановлення та перевірка трифазного електролічильника прямого включення (сільська місцевість) (за заявою споживача)
7. Встановлення електронного багатофункціонального однофазного та трифазного лічильника електроенергії зі зніманням лічильника, що встановлений на точці обліку (за заявою абонента, організація диференційного за періодами часу) відстань до об'єкту до 50 км
8. Встановлення електронного багатофункціонального однофазного та трифазного лічильника електроенергії зі зніманням лічильника, що встановлений на точці обліку (за заявою абонента, організація диференційного за періодами часу) відстань до об'єкту від 50 км до 100 км
9. Організація трифазного обліку (0,4 кВ) електроенергії на зовнішній стороні (фасаді) будівлі (за заявою споживача)
10.Зняття однофазного електролічильника (за заявою споживача)
11. Зняття однофазного електролічильника (за заявою споживача) (сільська місцевість)
12. Зняття трифазного електролічильника прямого включення (за заявою споживача)
13. Зняття трифазного електролічильника прямого включення (сільська місцевість) (за заявою споживача)
14.Заміна та перевірка однофазного електролічильника щодо дефектів, згідно з поодиноким нарядом, у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини побутового та юридичного споживача (за заявою абонента)
15. Заміна та перевірка однофазного електролічильника за дефектами, згідно з поодиноким нарядом, у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини споживача (сільська місцевість) (за заявою споживача)
16. Заміна та технічна перевірка однофазного електролічильника та дооблікових електричних мереж в індивідуальній забудові при винесенні приладу обліку на фасад будинку в шафі двожильним СІП (1 -фазний фасад) за заявою споживача)
17. Заміна трифазного електролічильника прямого вмикання у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини споживача (за заявою споживача) (сільська місцевість)
18. Заміна та перевірка трифазного електролічильника прямого вмикання в електроустановках, у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини побутового споживача (за заявою споживача)
19. Заміна трансформаторів струму 0,4 кВ, перевірка кіл вторинної комутації (на 1 щит обліку) та роботи вузла обліку (за заявою споживача)
20. Поточний ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
21. Поточний ремонт, регулювання та Держповірка багатоамперного однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
22. Поточний ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
23. Поточний ремонт, регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
24. Середній ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічинка, що не належить компанії (за заявою споживача)
25. Середній ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
26. Середній ремонт, регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
27. Капітальний ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічильника, що не належить компанії ( за заявою споживача)
28. Капітальний ремонту, регулювання та Держповірка багатоамперного однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
29. Капітальний ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії ( за заявою споживача)
30. Капітальний ремонт, регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
31. Експертиза 1-фазного індукційного лічильника, що не належить компанії
32. Експертиза 1-фазного електронного лічильника, що не належить компанії
33. Експертиза 3-фазного індукційного лічильника, що не належить компанії
34. Експертиза 3-фазного електронного лічильника, що не належить компанії
35. Ремонт 1 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
36. Ремонт 2 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії (за заявою споживача)
37. Ремонт 3 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
38. Ремонт 1 групи складності трансформаторів струму типу ТК-20, ТШ-066 (або аналогічних), що не належать компанії (за заявою споживача)
39. Повторна параметризація однофазного електролічильника (за заявою побутового споживача)
40. Повторна параметризація трифазного електролічильника (за заявою побутового споживача)
41. Перевірка параметризації електролічильника (за заявою споживача)
42. Технічне обслуговування та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
43. Технічна перевірка однофазного електролічильника та дооблікових електричних мереж в індивідуальній забудові побутового споживача (лічильник у квартирі, будинку) за заявою споживача
44. Перевірка, пломбування і оформлення встановленого однофазного електролічильника в абонента в новому житловому будинку згідно з поодиноким нарядом (сільська місцевість) (приймання побутового абонента багатоквартирних будинків в населеному пункті, де нема Енергозбуту)
45. Перевірка схеми вмикання і пломбування трифазного електролічильника (за заявою побутового абонента, у т.ч. приймання нових абонентів)
46. Перевірка трифазного електролічильника прямого вмикання (сільська місцевість) за заявою абонентів у побутовому секторі, у т.ч. приймання нових абонентів
47. Повторне підключення (після сплати боргу або за актом порушення ПКЕЕН) однофазної електроустановки побутового споживача на лічильнику (в шафі обліку) (за заявою споживача)
48. Підключення після сплати за актом порушення ПКЕЕН або боргу трифазної електроустановки споживача з лічильником прямого включення (за заявою споживача)
49. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП або опора ПЛ на території області (до 100 км) за заявою споживача
50. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
51. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 11-49 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
52. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
53. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП, 1 опора ПЛ або 1 опора ПЛ та 1 ТП на території області (за заявою споживача)
54. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області) (за заявою споживача)
55. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області) (за заявою споживача)
56. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП або опора ПЛ на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
57. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
58. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 11-49 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
59. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
60. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП, 1 опора ПЛ або 1 опора ПЛ та 1 ТП на території м.Харкова) (за заявою споживача)
61. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території м.Харкова) (за заявою споживача)
62. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 11-50 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території м.Харкова) (за заявою споживача)
63. Видача технічних вимог на спільну підвіску кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (за заявою замовника)
64. Визначення технічної можливості спільної підвіски кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (на 1 км) (за заявою замовника)
65. Погодження проектної документації на відповідність виданих технічних вимог на спільну подвіску кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (за заявою замовника)
66. Забезпечення підівіски мереж кабелів зв'язку неметалевих самонесучих та контролю за виконанням Замовником технічних вимог (нагляд за роботами в охоронній зоні (на 1 км) (за заявою замовника)
67. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок до 16 кВт в м. Харкові
68. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 16 до 100 кВт в м. Харкові
69. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 101 до 250 кВт в м. Харкові
70. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 251 до 500 кВт в м. Харкові
71. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 501 до 1000 кВт в м. Харкові
72. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок понад 1000 кВт в м. Харкові
73. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок до 16 кВт в районах області
74. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 16 до 100 кВт в районах області
75. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 101 до 250 кВт в районах області
76. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 251 до 500 кВт в районах області
77. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 501 до 1000 кВт в районах області
78. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок понад 1000 кВт в районах області
79. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок районами електричних мереж (РЕМ) Харківських розподільчих мереж (ХРЕМ)

Найменування платної додаткової роботи (послуги), що надається компанією юридичній особі

1. Встановлення однофазного електролічильника згідно з поодиноким нарядом (за заявою споживача)
2. Встановлення однофазного електролічильника згідно з поодиноким нарядом для населеного пункту, де знаходиться районне відділення "Енергозбуту" (сільська місцевість) (за заявою споживача)
3. Встановлення та перевірка схеми вмикання трифазного електролічильника з трансформаторами струму на стороні НН (за заявою споживача)
4. Встановлення та перевірка трифазного електролічильника прямого включення в електроустановках до 1000 В (за заявою споживача)
5. Встановлення та перевірка трифазного електролічильника прямого включення (сільська місцевість) (за заявою споживача)
6. Встановлення трифазного електролічильника в новій електроустановці напругою понад 1000 В (за заявою споживача)
7. Встановлення трифазного електролічильника з трансформаторами струму на стороні ВН (сільська місцевість) (за заявою споживача)
8. Встановлення електронного багатофункціонального однофазного та трифазного лічильника електроенергії зі зніманням лічильника, що встановлений на точці обліку (за заявою абонента, організація диференційного за періодами часу), відстань до об'єкта до 50 км
9. Встановлення електронного багатофункціонального однофазного та трифазного лічильника електроенергії зі зніманням лічильника, що встановлений на точці обліку (за заявою абонента, організація диференційного за періодами часу), відстань до об'єкта від 50 км до 100 км
10. Встановлення (монтаж) та налаштування системи АСКОЕ/ЛУЗОД у споживача (за заявою споживача)
11. Зняття однофазного електролічильника (за заявою споживача)
12. Зняття однофазного електролічильника (за заявою споживача) (сільська місцевість)
13. Зняття трифазного електролічильника прямого включення (за заявою споживача)
14. Зняття трифазного електролічильника прямого включення (сільська місцевість) (за заявою споживача)
15. Зняття трифазного лічильника електроенергії в діючих електроустановках напругою понад 1000 В (за заявою споживача)
16. Заміна та перевірка трифазного електролічильника прямого вмикання (для юридичного сектору) (за заявою споживача)
17. Заміна та перевірка однофазного електролічильника за дефектами, згідно з поодиноким нарядом, у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини споживача (сільська місцевість) (за заявою споживача)
18. Заміна трифазного електролічильника прямого вмикання, у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи ПО з вини споживача (сільська місцевість) (за заявою споживача)
19. Заміна трифазного лічильника електроенергії в діючих електроустановках напругою понад 1000 В (за заявою споживача)
20. Заміна та перевірка однофазного електролічильника за дефектами, згідно з поодиноким нарядом, у разі пошкодження , втрати або неправильної роботи ПО з вини побутового та юридичного споживача (за заявою абонента)
21. Заміна трансформаторів струму 0,4 кВ, перевірка кіл вторинної комутації (на 1 щит обліку) та роботи вузла обліку (за заявою споживача)
22. Перевірка і пломбування раніше пломбованого по загальному списку однофазного електролічильника згідно з поодиноким нарядом у новому житловому будинку (приймання побутових абонентів багатоквартирних будинків в містах, де розміщений Енергозбут)
23. Перевірка роботи однофазного лічильника (вузла обліку) на місці встановлення (за заявою юридичного споживача)
24. Перевірка трифазного електролічильника активної енергії еталонним електролічильником в електроустановках напругою понад 1000 В (за заявою споживача)
25. Перевірка трифазного електролічильника з трансформаторами струму і напруги на стороні ВН (сільська місцевість) (за заявою споживача)
26. Перевірка параметризації електролічильника (за заявою споживача)
27. Налагоджування локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД та АСКОЕ у споживача) (за заявою споживача)
28. Налагодження модема для АСКОЕ/ЛУЗОД (за заявою споживача)
29. Монтаж вторинних кіл обліку електричної енергії в електроустановках напругою понад 1000 В (за заявою споживача)
30. Поточний ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
31. Поточний ремонт, регулювання та Держповірка багатоамперного однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
32. Поточний ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
33. Поточний ремонт, регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
34. Середній ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічинка, що не належить компанії (за заявою споживача)
35. Середній ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
36. Середній ремонт, регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
37. Капітальний ремонт, регулювання та Держповірка однофазного електролічильника, що не належить компанії ( за заявою споживача)
38. Капітальний ремонт, регулювання та Держповірка багатоамперного однофазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
39. Капітальний ремонт, регулювання (на УРПС-3ф-6) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії ( за заявою споживача)
40. Капітальний ремонт регулювання (на У1134) та Держповірка трифазного електролічильника, що не належить компанії (за заявою споживача)
41. Експертиза 1-фазного індукційного лічильника, що не належить компанії
42. Експертиза 1-фазного електронного лічильника, що не належить компані
43. Експертиза 3-фазного індукційного лічильника, що не належить компанії
44. Експертиза 3-фазного електронного лічильника, що не належить компанії
45. Ремонт 1 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
46. Ремонт 2 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії (за заявою споживача)
47. Ремонт 3 групи складності та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
48. Ремонт 1 групи складності трансформаторів струму типу ТК-20, ТШ-066 (або аналогічних), що не належать компанії (за заявою споживача)
49. Технічне обслуговування та Держповірка електронного лічильника електроенергії, що не належить компанії (за заявою споживача)
50. Параметризація (програмування) однофазного електролічильника (за заявою юридичного споживача)
51. Параметризація (програмування) трифазного електролічильника (за заявою юридичного споживача)
52. Проведення технічної перевірки точок обліку в юридичних споживачів та пломбування кіл обліку (за заявою юридичного абонента, у якого відкритий особовий рахунок)
53. Проведення технічної перевірки вимірювального комплексу в електроустановках понад 1000 В (за заявою споживача)
54. Проведення технічної перевірки вимірювального комплексу в електроустановках понад 1000 В (за заявою споживача)
55. Повторне підключення (після сплати боргу або за актом порушення ПКЕЕН) однофазної електроустановки побутового споживача на лічильнику (у шафі обліку) (за заявою споживача)
56. Проведення паспортизації вимірювального комплексу (приймання нових однофазних або трифазних абонентів юридичного сектору)
57. Підключення після сплати за актом порушення ПКЕЕН або боргу трифазної електроустановки споживача з лічильником прямого включення (за заявою споживача)
58. Повторне підключення споживача після сплати боргу на підстанції АК «Харківобленерго» (комірка КРУ 6-10 кВ) (за заявою споживача)
59. Повторне підключення споживача після сплати боргу на підстанції АК «Харківобленерго» (комірка КСО, КРУН 6-10 кВ) (за заявою споживача)
60. Повторне підключення споживача після сплати боргу на підстанції АК «Харківобленерго» (110 кВ) (за заявою споживача)
61. Нагляд за роботою сторонніх організацій в охороній зоні електричних мереж ПЛ 35-110 кВ
62. Оформлення робіт стороннім організаціям для робіт в охороній зоні електричних мереж ПЛ 35-110 кВ
63. Надання інформаційних послуг
64. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП або опора ПЛ на території області (до 100 км) за заявою споживача
65. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
66. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 11-49 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
67. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (до 100 км)) за заявою споживача
68. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП, 1 опора ПЛ або 1 опора ПЛ та 1 ТП на території області (за заявою споживача)
69. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області) (за заявою споживача)
70. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області) (за заявою споживача)
71. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП або опора ПЛ на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
72. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
73. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 11-49 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
74. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (51 та більше опор ПЛ або 50 та більше опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території області (більше 100 км)) (за заявою споживача)
75. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (адміністративна, виробнича будівля, ПС, одна ТП, 1 опора ПЛ або 1 опора ПЛ та 1 ТП на території м.Харкова) (за заявою споживача)
76. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (2-10 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 2-9 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території м.Харкова) (за заявою споживача)
77. Погодження (надання послуг технічного консультування) меж земельної ділянки, на якій знаходиться об'єкт (11-50 опор ПЛ, або 2 ТП, або ПС та ТП, або 11-50 опор ПЛ та ТП/ПС/адміністративна/виробнича будівля на території м.Харкова) (за заявою споживача)
78. Видача технічних вимог на спільну підвіску кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (за заявою замовника)
79. Визначення технічної можливості спільної підвіски кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (на 1 км) (за заявою замовника)
80. Погодження проектної документації на відповідність виданих технічних вимог на спільну подвіску кабелів зв'язку неметалевих самонесучих (за заявою замовника)
81. Забезпечення підівіски мереж кабелів зв'язку неметалевих самонесучих та контролю за виконанням Замовником технічних вимог (нагляд за роботами в охоронній зоні (на 1 км) (за заявою замовника)
82. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок до 16 кВт в м. Харкові
83. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 16 до 100 кВт в м. Харкові
84. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 101 до 250 кВт в м. Харкові
85. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 251 до 500 кВт в м. Харкові
86. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 501 до 1000 кВт в м. Харкові
87. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок понад 1000 кВт в м. Харкові
88. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок до 16 кВт в районах області
89. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 16 до 100 кВт в районах області
90. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 101 до 250 кВт в районах області
91. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 251 до 500 кВт в районах області
92. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок від 501 до 1000 кВт в районах області
93. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок понад 1000 кВт в районах області
94. Підготовка технічних умов приєднання (для тимчасових (сезонних) або віддалених географічно об'єктів) до електромереж електроустановок районами електричних мереж (РЕМ) Харківських розподільчих мереж (ХРЕМ)