Відновлено високовольтної лінії електропередачі по Московському проспекту

31.07.2019

У Харкові відновлено ділянку високовольтної лінії електропередачі по Московському проспекту біля ХЕМЗ, який був пошкоджений в результаті ДТП. У кінці червня поточного року вантажівка збила металеву опору, що призвело до часткового знеструмлення підстанції «Серп і Молот». Під загрозою опинилося електропостачання об'єктів міської інфраструктури: метрополітену, наземного електротранспорту, котелень теплових мереж, а також споживачів Слобожанського, Київського та Шевченківського районів. Завдяки своєчасним діям персоналу центральної диспетчерської служби АТ «Харківобленерго» вдалося живити підстанцію за резервною схемою і, таким чином, уникнути численних відключень.

На заміну пошкодженої ділянки повітряної лінії були направлені матеріали з аварійного запасу. У стислі терміни енергетики виконали масштабну реконструкцію.
У ході виконання відновлювальних робіт здійснено заміну ділянок високовольтної лінії, яка в двох місцях перетинає Московський проспект. Це дозволило забезпечити високий рівень безпеки на одній з найжвавіших автомагістралей міста.