Вітання учасників конкурсу плакатів “Енергетика для кожного” школярів Будянського ліцею

27.02.2018

ГО “Діти Слобожанщини” та ГО “Будянська молодь” запросили АК “Харків-обленерго” завітати з уроком електробезпеки для учнів 2-4 класів до Будянського ліцею.

З великим задоволенням представники компанії 7 грудня приїхали в гості до ліцею, учні якого надіслали до АК “Харківобленрго” 13 робіт у рамках проведення творчого конкурсу плакатів “Енергетика для кожного”. Школярі були в захваті від церемонії нагородження дипломами та тематичною поліграфією, а також уроку, який супроводжував проведення цього заходу.

У свою чергу, дирекція Будянівського ліцею подякувала за проведення таких тематичних конкурсів та уроків з електробезпеки. Адже результатом проведення подібних заходів є зниження кількості випадків дитячого травматизму, пов’язаного з порушеннями правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб’єктів.

Нагадуємо, що АК “Харківобленерго” приділяє увагу та нагороджує не тільки переможців творчого конкурсу плакатів “Енергетика для кожного”, але й учасників. Тому з початком нового року працівники компанії почали відвідувати навчальні заклади, учні яких брали участь у конкурсі, щоб подякувати дітям за їх творчість та зацікавленість темою енергетики.