Вітання учасників конкурсу плакатів “Енергетика для кожного” у м. Ізюм

27.03.2018

Працівники компанії продовжують відвідувати навчальні заклади, учні яких брали участь у конкурсі «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!». Основна мета - подякувати дітям за їх творчість та зацікавленість темою енергетики.

Рішення завітати до освітнього закладу Ізюмського району було не випадковим. Адже щороку діти, які мешкають у м. Ізюм, беруть найактивнішу участь у творчих конкурсах, організованих АК “Харківобленерго”. Ізюмський район завжди відзначається найбільшою кількістю учасників та переможців у порівнянні з іншими районами Харківської області.

21 березня за підтримки Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області в актовій залі Ізюмської гімназії № 3 була проведена урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу. До гімназії прибули 45 дітей, учнів різних шкіл Ізюмського району. Як завжди, урочистий захід супроводжувався пізнавальним тематичним уроком для запрошених учнів 4-х класів.

Свято розпочалося з виступу переможниці конкурсу Волкової Юлії, учениці Ізюмської гімназії, яка поділилася своїми враженнями від святкового концерту на честь переможців в актовій залі компанії на день Святого Миколая та отримання цінного подарунку. Юля побажала всім брати участь у різноманітних конкурсах, які влаштовує АК “Харківобленерго”, та займати перші місця. На своєму особистому прикладі вона довела, що перемога можлива, якщо докладати максимум зусиль та бажання.

Представники компанії: директор з охорони праці Панасенко С.М., начальник управління інформаційної політики та роботи зі споживачами Скічко В.В., начальник Ізюмського РВЕ Крикун В.О., начальник Ізюмського РЕМ Мурашко Ю.М. та представник ГО “Діти Слобожанщини” Попова І.В., - вручили школярам почесні грамоти, сувенірну продукцію та пізнавальні матеріали.

Слова подяки за високий професіоналізм, за активну участь у організації інтелектуальної та творчої діяльності молоді при проведенні конкурсу плакатів були висловлені присутнім почесним гостям. А саме: заступнику начальника управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області Безкоровайному О.В., головному спеціалісту відділу змісту та якості освіти управління освіти Філоновій Н.О., директору Ізюмської гімназії № 3 Ольховській Ю.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи Ізюмської гімназії № 3 Майбі Н.В., заступнику директора з виховної роботи Ізюмської ЗОШ № 12 Веприцькій С.В.

Безкоровайний О.В. подякував за організацію та проведення таких тематичних конкурсів. А також висловив свою думку щодо необхідності у такий цікавий спосіб залучати дітей до вивчення правил електробезпеки, ефективного та економічного використання енергоресурсів:

“Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області висловлює особисту подяку голові правління та спеціалістам АК “Харківобленерго” за проведення інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою”, під час якого вихованці закладу отримали міцні знання з правил особистої безпеки при користуванні електроприладами. Дякуємо за змістовно проведений захід! Дуже вдячні, що АК “Харківобленерго” приділяє увагу та нагороджує не тільки переможців творчого конкурсу плакатів “Енергетика для кожного”, але й учасників, якими є учні Ізюмських закладів загальної середньої освіти” .