Вітаємо серпневих переможців у тесті-вікторині он-лайн “Безпечний КілоВольтик”!

14.09.2020

Багато дітей уже взяли участь у вікторині та відповіли на запитання з основних правил обережного поводження з побутовими електроприладами та безпечного перебування поблизу енергетичного обладнання.

За результатами тестування Безпечний КілоВольтик визначив серпневих переможців. Це Юрій Мальцев, Матвій Корсунов, Юлія Мосенцева, Роман Маяцький, Дарія Обихвіст, Андре Нечипоренко, Єва Пажина, Данило Махмудов. Саме ці учасники мають високий рівень знань з основ життєдіяльності, швидко та правильно відповіли на всі питання.

Любі діти! У Вас є можливість перевірити свої знання з електробезпеки. Адже це так просто! Безпечний КілоВольтик ставить 10 запитань та пропонує варіанти відповідей. Декілька кліків мишкою — і вже зрозуміло: Ви виконали завдання на “відмінно” чи необхідно вивчити основні правила, оскільки Ваше життя та здоров'я знаходиться під загрозою!

Ознайомитись з умовами участі у тесті-вікторині он-лайн Ви зможете на сайті АТ “Харківобленерго” на сторінці “Електробезпека”, розділ “Он-лайн тест-вікторина” за посиланням: oblenergo.kharkov.ua/onlayn-test-viktoryna

КілоВольтик чекає на Ваші правильні відповіді та бажає досягти гарних результатів!