Впровадження новітнього обладнання

06.03.2019

На підстанції "Олексіївська" встановили нове обладнання, що сприятиме підвищення якості електропостачання як об"єктів міста, так і житлових будинків сотен тисяч харків'ян.

Підстанція "Олексіївська" була побудована ще в середині 70-х років минулого сторіччя. Від її надійної роботи залежить безперебіне електропостачання понад півмільйону мешканців житлового масиву Олексіївки, об'єктів Харківського метрополітену та телецентру. З метою захисту складного устаткування на підстанції була встановлена вітчизнянна розробка, а саме мікропроцесорний пристрій, що дозволяє в разі аварійної ситуації в електричних мережах не тільки своєчасно вимикати енергетичне обладнання, але й здійснювати діагностику та пошук місця пошкодження.

Завдяки впровадженню такого сучасного обладнання фахівці "Харківобленерго" значно підвищили надійність та якість електропостачання та звели до вкрай коротких термінів відновлення живлення споживачів в разі аварійних відключень. Експериментальна експлуатація новітньої розробки, яка до речі не має іноземних аналогів, вже показала позитивні результати. Тож енергетики мають намір встановити таке сучасне устаткування і на інших підстанціях м. Харкова.