Ярмарка вакансій “Dream Job”

13.09.2017

Біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка відбулася Ярмарка вакансій “Dream Job”. Захід був організований Молодіжною радою при Харківському міському голові.

Разом з нашою компанією у Ярмарку вакансій “Dream Job” взяли участь 40 компаній, які пропонували роботу у сфері послуг, фінансів та торгівлі, промисловості, ІТ-технологій, громадського харчування, а також роботу за кордоном. Загалом на ярмарку було представлено близько двох тисяч вакансій. Захід відбувся у самому центрі міста, що забезпечило велику кількість відвідувачів. Як повідомили організатори, ярмарок вакансій відвідало більш ніж 3 тисячі осіб. Це свідчить про актуальність і потребу проведення зустрічей роботодавців з населенням саме в такому форматі.

Під час заходу спеціалісти центру зайнятості проводили профорієнтаційне тестування та допомагали всім бажаючим скласти резюме, а представник HR-компанії провів майстер-клас, на якому розповів, як проходити співбесіду.

Співробітники управління кадрів АК “ХОЕ” звернули увагу потенційних претендентів на працевлаштування на наявні та найбільш потрібні вакансії компанії. Були дані відповіді на запитання про заробітну плату, режим роботи, надання відпусток, оплати листів непрацездатності тощо. Зацікавленим особам повідомлені контактні телефони управління кадрів АК «Харківобленерго».