Ярмарок вакансій — 2016

20.05.2016

У Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (ХНУМГ) 19.05.2016 відбувся щорічний “Ярмарок вакансій — 2016”.

АК “Харківобленерго” вже не вперше бере участь у ярмарках вакансій ХНУМГ, і цей рік не став виключенням. У рамках заходу студенти мали можливість ознайомитися з сучасним ринком праці, пройти попередню співбесіду, залишити роботодавцям свої резюме, дізнатися про сучасні вимоги до молодих спеціалістів.

Разом з енергетиками у “Ярмарку вакансій — 2016” брали участь більш ніж 50 підприємств, організацій та установ. Це свідчить про актуальність і потребу проведення зустрічей роботодавців зі студентами саме в такому форматі.

На факультеті електропостачання і освітлення міст ХНУМГ готують молодих спеціалістів, які за напрямком освіти можуть працювати в АК “Харківобленерго”. Студенти одержують глибокі знання з електротехніки, електротехнічних матеріалів, енергетичних установок, електричних апаратів, систем і мереж, електричних частин станцій і підстанцій, електропостачання та електрозбереження, релейного захисту та автоматики, кабельних і повітряних ліній електропередачі, електропостачання міст та промислових підприємств, монтажу, налагодження та експлуатації електрообладнання.

Студенти цього факультету виявили зацікавленість та бажання реалізувати отримані знання на нашому підприємстві. Для багатьох стала корисною інформація про можливість пройти практику в АК “Харківобленерго”.