З гостинцями до наймолодших

02.06.2016

31 травня, напередодні Дня захисту дітей, до дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу №2 ( р-н Цукрозаводу) завітали почесні гості.

Керівництво міста та представники АК «Харківобленерго» вручили дітям подарунки та передали найкращі побажання від Володимира Яворського — в.о. голови правління АК «Харківобленерго».

Батьки та працівники навчально-виховного закладу давно мріяли про нові іграшки, спортінвентар, цікаві настільні та розвиваючі ігри для дітей. З такою пропозицією вони звернулися до депутата Олександра Куксіновича і попросили допомогти. Їхню пропозицію було включено до списку доручень виборців. Завдяки співпраці мерії з підприємствами та установами міста вдалося виконати ще одне доручення куп’янчан.

Вихователі та діти добре підготувалися до приїзду гостей і порадували усіх присутніх на святі чудовими концертними номерами. Вихованці навчально-виховного комплексу читали вірші, співали пісні і танцювали. Гості були щедрими на гучні оплески та щирі слова.

Заступник міського голови Олександр Скребець та депутат міської ради Олександр Куксінович подякували керівнику АК «Харківобленерго» Володимиру Яворському за увагу до дітей та чудові подарунки. 

Директор НВК№2 Олена Ківшар привітала усіх з Днем захисту дітей від імені адміністрації, трудового колективу закладу та батьків звернулася до гостей зі щирими словами вдячності за дієву допомогу, вагомий внесок у покращення матеріально-технічної бази закладу, розуміння важливості освітянської справи у навчанні та вихованні підростаючого покоління нашої держави.